REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Własna siłownia - sprzęt
    przez ~raziuu,
    2011-10-09 19:09:36

\'silver\' napisał(-a):Już wcześniej pytałem ale zapytam do skutku, potrzebuje rowerek na zime, zwykły bez cudów byle mozna było zmieniac jakos poziom trudnosci jazdy.Najchętniej bym kupował przez allegro wiec jaki model proponujecie? Wypatrz jaki Ci pasuje cenowo,a później wpisz model + opinie w przeglądarce, czy też różnych portalach typu ceneo.

przez ~shyguy,
    2011-12-26 14:27:14

Uwaga odgrzewam kotleta.Panowie co sądzicie o tym amatorskim sprzecie: Jak dla mnie powinna wystarczyć, dodatkowym plusem jest możliwość ćwiczenia nóg oraz możliwość złożenia ławki. Waży też niewiele więc jest pełna mobilność, a że ja do Pudzianów się nie zaliczam to wytrzymałość na poziomie 170 kg dla mnie wystarczy.

przez ~pacjent,
    2011-12-26 15:42:32

Miałem taką, identyczną, tylko innej firmy. Moje spostrzeżenia- ujowa do robienia klaty za pomocą butterfly'a, nie nadaje się dla faceta o przeciętnej długości rąk, a już tym bardziej o ciut dłuższych, jest niewygodna, pracuje się na niej nienaturalnie, lepiej wyjdziesz na zwykłych rozpiętkach. To samo tyczy się tej prasy do nóg, o ile jeszcze czworogłowy jakoś idzie, tak już dwugłowego nie zrobisz, bo rolka toczy się po całej łydce. Ja odradzam, nawet jak za 210 złotych. Mam 182 cm wzrostu.

przez ~shyguy,
    2011-12-26 15:46:59

\'Pacjent\' napisał(-a):Miałem taką, identyczną, tylko innej firmy. Moje spostrzeżenia- ujowa do robienia klaty za pomocą butterfly'a, nie nadaje się dla faceta o przeciętnej długości rąk, a już tym bardziej o ciut dłuższych, jest niewygodna, pracuje się na niej nienaturalnie, lepiej wyjdziesz na zwykłych rozpiętkach. To samo tyczy się tej prasy do nóg, o ile jeszcze czworogłowy jakoś idzie, tak już dwugłowego nie zrobisz, bo rolka toczy się po całej łydce. Ja odradzam, nawet jak za 210 złotych. Mam 182 cm w...więcej

przez ~pacjent,
    2011-12-26 16:45:38

\'shyguy\' napisał(-a):Nie chodzi mi o butterfly zawsze wolałem wolny ciężar w postaci hantli, prasa do nóg głównie jeżeli chodzi o 4-ki mnie interesuje. Dwugłowe są o wiele bardziej u mnie rozwinięte przez gre w kosza i ćwiczenia typowo koszykarskie. Nie wiem czemu ale z dwójkami zawsze miałem największy problem. Ja jestem od Ciebie ok 5 cm niższy.Skoro tak, to na siłę Cię nie odciągam od zakupu, bo do czworogłowych się nada, a tego ustrojstwa do butterfly'a przykręcać nie musisz.

przez ~shyguy,
    2011-12-26 17:02:23

\'Pacjent\' napisał(-a):Skoro tak, to na siłę Cię nie odciągam od zakupu, bo do czworogłowych się nada, a tego ustrojstwa do butterfly'a przykręcać nie musisz. Nawet nie miałem zamiarów tego przykręcać, a co do czegoś co sprawia wrażenie lepiej wykonanego to mam dwie inne opcje:choć tu na fotach wygląda to tak jakby prasa do 4-ek nie była włożona do końca, w innym razie opór szedłby na połowe piszczela, albo nieco wyżej. a tu zamiast motylków jest modlitewnik, który zawsze zastępowałem opierając rękę o wewnętrzną stronę uda.

przez ~Borys,
    2011-12-26 20:39:00

Zwykła regulowana mocna ławka do hantli bez udziwnień..."Syzyfki" z deską pod piętami, "nożyce" (lub wykroki), potem szeroki przysiad, na koniec wspięcia.. z plecakiem 20-30kg i masz elegancko rozbudowane nogi. Do tego wystarczy mocny plecak.Wolnym ciężarem z wykorzystaniem własnej masy zawsze lepiej kontrolujesz skurcz, a tym samym intensywność ćwiczeń.Proponowanym sprzętem raczej nóg sobie nie rozbudujesz.

przez ~staniol,
    2011-12-26 22:41:36

Jak byłbyś chętny to mam na zbyciu solidną ławkę uniwersalną, ale bez asekuracji. Jak coś to PM

przez ~akoo,
    2012-01-04 00:53:28

Ej a co sądzicie o takich sprzętach z allegro jak wiosła (te tańsze)? Wiem, że nie ma co się spodziewać cudów o po tym ale czy to rzeczywiście wyrzucenie kasy w błoto? Jakieś doświadczenia?

przez ~sakii,
    2012-01-04 11:58:46

\'AKOO\' napisał(-a):Ej a co sądzicie o takich sprzętach z allegro jak wiosła (te tańsze)? Wiem, że nie ma co się spodziewać cudów o po tym ale czy to rzeczywiście wyrzucenie kasy w błoto? Jakieś doświadczenia? to jest wyrzucanie pieniędzy w błoto. Złom, który będzie za chwilę skrzypiał i dostanie luzów. Czego się boisz nie chcąc iść na normalną siłownię? Tam nie gryzą.

• ODPOWIEDZ +
1 ... 8 9 10 ... 11
STRONA 9 z 11
REKLAMA