REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Własna siłownia - sprzęt
    przez ~Borys,
    2009-07-21 21:12:36

Aż wstyd mi pisać, mój equipment wygląda wysoce mizernie ale jak na razie nie narzekam.-hantle 2x(3-5)kg-drążek-uchwyty do pompek-plecak ~20kg-talerz 10kg

przez ~szwircu,
    2009-07-21 21:55:17

to ja też się sprzętem domowym pochwalę: ławeczka do wyciskania poziomo,sztanga + obciążenie = 60 kg (większego nie mam i na tym narazie bazuje)2 hantle po 20 kg każdy, jeden 5 kgsprężyna do ćwiczenia przedramionekspanderskakankawioślarzyk z 5 poziomami intensywności drążek do podciągania w 4 wariantach montowany do sufituuchwyty do pompek chyba nic nie pominąłem wystarczy by kompleksowo budować sylwetkę, czy to masę czy wytrzymałość, mimo to obecnie ciułam na atlasik )pozdrawiam!!

przez ~bryz,
    2009-07-21 22:20:04

Macie doprawdy potężne siłki w domach widze Dużo kasy w to władowaliście ? bo ja się mogę "pochwalić " tylko i wyłącznie drążkiem, hantlą 30kg (która moge machac po 30 razy, bo nie ma moge zwiększyć obciążenia ) ławeczką płaską, 2 hantelkami 2 kg i w sumie to by było na tyle

przez ~SoltyS,
    2009-07-21 22:50:23

Szczerze mówiąc to się z deka w tym pogubiłem już,bo samo wykończenie miejsca gdzie się ona znajduje mnie kosztowalo kilkaset złotych.. Ale ok. 2000zł ze wszystkim. Pierwsze treningi rozpocząłem ok. 20 sierpnia 2008 roku i od tamtej pory ciągle coś kupuje i mam zamiar zwiększyć powierzchnie siłki i dodać worek treningowy,tzn. zawieszać go i ćwiczyć na nim.Stary, od czegoś trzeba zacząć. Dasz radę to rozbudować jak CI będzie zależało;)

przez ~sebagdynia,
    2009-07-21 23:10:11

u mnie na siłce znajduje sie:-Worek treningowy-Ławeczka z regulacja do 45 stopni-Gryf prosty, hmm 180cm?-Hantelki-Łączny nakład ok. 90 kgTeraz zamawiam z allegro gryf łamany 120 cm.z czasem napewno bede rozbudowywał siłke, ale na razie nie mam tyle miejsca

przez ~bryz,
    2009-07-21 23:38:15

Ja u siebie ogólnie nie mam pomieszczenia na siłke, więc zrobiłem ją w pokoju Koło łóżka mam wszystko w sumie ale jakoś sobie radzić trzeba Mam też zamiar kupić gumy rozciągające, myślicie że się opłaca ? Pozdr

przez ~SoltyS,
    2009-07-22 00:00:32

Opłaca opłaca się je kupić. Jest naprawdę dużo ćwiczeń, które można wykonać przy pomocy takich gum. Najlepiej jakbyś się przeszedł do jakiegoś sklepu sportowego i sam ocenił towar. Ważne jest by taka guma nie była za słabo rozciągliwa,bo wtedy ćwiczenia nie będą tak efektowne. Musi być pewien opór. Ja sobie gume stworzyłem z gum expandera( nie pytaj co ja robilem,bo to naprawde niebezpieczne bylo ) i robiłem plan 300. Nie ten ze str. MH tylko z neta różniący się znacząco od tego z MH.

przez ~michallo3,
    2009-08-15 19:24:04

A ja nie pisze, żeby pochwalić się swoją siłownią bo narazie takowej nie mam, ale mam pytanie odnośnie gumy do ćwiczeń. w ostatnim MH piszą o niej i nie wiem za bardzo jak ona ma wyglądać? czy to jest ta z rączkami, czy taka szeroka, czy wąska ? i jak mam dostosowywać/wybierać jej rozciągliwość jak jest w opakowaniu ? Słowo : średnie itp niewiele mi mówi ..Byłbym wdzięczny za kilka porad

przez ~rjin,
    2009-08-22 16:10:29

Z ciekawości co myślicie o tym? Nie musze miec przecież nowej A ten zestaw prezentuje sie całkiem (przydalo by sie + 20kg ale to mozna dokupic).Czy ta firma jest dośc porzadna?

przez ~darioos,
    2009-08-22 18:42:36

Widziałem , że niektórzy sprzedawcy na allegro mają parę rodzajów gum w zależności od rozciągliwości , do tego się je rozróżnia w skali kolorów (coś jak mapa hipsometryczna)

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 11
STRONA 2 z 11
REKLAMA