REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Własna siłownia - sprzęt
    przez ~przemas86haha,
    2012-01-04 13:01:47

Witamchciałem sobie sprawić taki o to zestawik co o tym sądzicie?Darujcie sobie odpowiedzi ze lepiej pójśc na profesjonalna silownie, postanowilem inwestować we własny sprzet.

przez ~przemas86haha,
    2012-01-04 13:01:53

Witamchciałem sobie sprawić taki o to zestawik co o tym sądzicie?Darujcie sobie odpowiedzi ze lepiej pójśc na profesjonalna silownie, postanowilem inwestować we własny sprzet.

przez ~akoo,
    2012-01-04 13:12:33

\'sakii\' napisał(-a):to jest wyrzucanie pieniędzy w błoto. Złom, który będzie za chwilę skrzypiał i dostanie luzów. Czego się boisz nie chcąc iść na normalną siłownię? Tam nie gryzą.Z tym, że ja chodzę na normalną siłownię. Po prostu interesuję mnie opinia innych o tym sprzęcie bo chciałbym coś kupić dziewczynie która trenuje w domowych warunkach. A na chwile obecną i to nie regularnie z powodu różnych obowiązków na głowie i szybko się to nie zmieni żeby mogła pójść na słownie. Chyba, że możecie coś innego jaki...więcej

przez ~Brylant,
    2012-01-04 14:32:19

jeśli ławeczkę to ja bym tylko i wyłącznie z modlitewnikiem kupował

przez ~ilion51,
    2012-01-06 19:25:57

Moja domowa jest skromna, bardzo skromna:Hantle: 2x12 i 2x5,Drążek,Piłka gimnastyczna, Skakanka,Poręcze do pompek.W tym roku chcę dokupić jakąś skromną ławeczkę i troszkę obciążenia, a w przyszłym pomyślę o jakiś gryfach. Powoli wszystko skompletuje :-)

przez ~sakii,
    2012-01-06 19:34:35

\'AKOO\' napisał(-a):Z tym, że ja chodzę na normalną siłownię. Po prostu interesuję mnie opinia innych o tym sprzęcie bo chciałbym coś kupić dziewczynie która trenuje w domowych warunkach. A na chwile obecną i to nie regularnie z powodu różnych obowiązków na głowie i szybko się to nie zmieni żeby mogła pójść na słownie. Chyba, że możecie coś innego jakiś sprzęt który "daje rade" aby co jakiś czas w domu tym poćwiczyć (dla kobiet). Hantle, stepper i rowerek stacjonarny mamy. dla kobiety chcesz obciążeni...więcej

przez ~hadzik1990,
    2012-01-06 22:07:21

Hantle 2x7kg 2x5kg 1x12 Drążek mocowany do ściany (w drodze z allegro:))WorekPiłka GimnastycznaSkakankasprężyna wałek podwójny rowerek stacjonarnyMam też pytanie czy ktoś wie skąd mógłbym dostać Liny do wspinania się, treningowe. Nie mogę takich nigdzie znaleść za Panem w czarnej koszulce:Pozdrawiam

przez ~sakii,
    2012-01-06 22:26:08

\'Hadzik1990\' napisał(-a):Mam też pytanie czy ktoś wie skąd mógłbym dostać Liny do wspinania się, treningowe. Nie mogę takich nigdzie znaleśćidź do jakiegokolwiek sklepu górskiego, wszędzie mają. Moja żona się wspina i tam je kupuje.

przez ~kowal123454321,
    2012-01-07 00:06:56

brakuje mi siana na obciążenie wiec mam pytanie próbował ktoś robić obciążenie z betonu ?

przez ~detoks,
    2012-02-01 21:34:09

Mój treningowy niezbędnik przyrządowy do ćwiczeń w domu wygląda tak:[list][*]Sztangielki (4x 20Kg) - [*]Drążek rozporowy -

• ODPOWIEDZ +
1 ... 9 10 11
STRONA 10 z 11
REKLAMA