REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Własna siłownia - sprzęt
    przez ~rjin,
    2009-07-12 11:21:30

Hej.Jako, ze w tym roku zmieniam sobie mieszkanie na większe i mam swój kącik 2x2 czy tam 2x3 do zagospodarowania wolny po garderobie jakiejś, chciałbym zrobić małą siłownie, żebym nie musiał jechac 30min na siłke w 1 strone i tracic godzine z dnia. Zwracam sie z prośbą o pomoc w doborze sprzętu, co radzicie kupić najpierw? Gdzie? Etc.Myślałem na poczatku o hantlach 2x 10-15kg (na talerzach tak by sie min 5 dalo założyc). Do tego ławka, tylko jaka co nie co czytałem, ale może ktoś ma jakiejs propozycje i za mi...więcej

przez ~wrobel87,
    2009-07-12 12:03:11

Lawka, dwa gryfy (krótki i dlugi), drazek to wszystko czego Ci potrzeba

przez ~stachoo,
    2009-07-12 12:19:58

Ławke moge gorąco polecić taką:Ma regulowaną szerokość i wysokość stojaków, można je także odsunąć zupełnie, co jest korzystne zwłaszcza jeśli masz mało miejsca. Regulowane oparcie, można ustawić je do pionu do ćwiczenia barków. Kolejną przydatną rzeczą - zwłaszcza, jeśli ćwiczysz sam lub dopiero zaczynasz - są uchwyty asekuracyjne- jeśli nie dasz rady wypchnąć sztangi do końca możesz zrzucić ją bezpiecznie na niższy poziom. Ławeczka jest naprawde solidnie wykonana, nie ma żadnych niedoróbek, braków itp, wszyst...więcej

przez ~cris,
    2009-07-12 13:46:29

Ładna reklama wyżej powstała...Dobrym rozwiązaniem będzie drążek, który pomoże Ci rozbudować plecy i mięśnie brzucha. Sztangielki również są świetnym rozwiązaniem i zajmują mało miejsca. Możesz spróbować jako dodatek podpórki do pompek (fajna opcja). Jak lubisz sporty walki, kup worek bokserski.

przez ~deny,
    2009-07-12 22:25:01

to co napisal wrobel87 jest podstawą, do tego bym dodał jeszcze worek ... 30 minut po treningu na worku = niezła rzeźba a ze sprzętu osobiście poleciłbym keltona, aczkolwiek marbo też nie jest takie złe... najlepiej porównać oferty obydwu firm

przez ~dodgers101,
    2009-07-13 11:35:38

Dodałbym jeszcze gryf łamany do tego sprzętu. Przez długi okres ćwiczyłem w siłowni , gdzie było duzo nowoczesnego sprzętu ale ostatnio zacząłem trenować w domu i nawet spoko mi to wychodzi , powiem ze przydał się cykl atlasu ćwiczeń z MH, jeszcze nie dodali wszystkich części ale dosyć dużo już jest. Aktualnie posiadam taki sprzęt : ławka(podoba do tej zaproponowanej wyżej) gryf zwykły długi oraz hantle i obciążenia.

przez ~bijuu,
    2009-07-13 12:23:38

Ujmę to tak .Nie mam jakiegoś super profesjonalnego sprzętu hantle 12 kg , 6 kg i sztanga 30kg , ławeczka zrobiona z deski i 2 cegieł -.- , drążek , worek bokserski i kilka jeszcze innego typu mniejszych rzeczy . Co do obciążeń wszystkie są na stałe nic nie mogę ściągnąć ani dodać niestety. Lecz mimo wszystko daje radę Imo dużo sprzętu nie potrzeba , liczą się chęci i systematyczność , lecz jeżeli chcesz zaszaleć to nikt Ci nie broni .

przez ~bestsiwy,
    2009-07-21 09:12:12

\'Bijuu\' napisał(-a):Ujmę to tak .Nie mam jakiegoś super profesjonalnego sprzętu hantle 12 kg , 6 kg i sztanga 30kg , ławeczka zrobiona z deski i 2 cegieł -.- , drążek , worek bokserski i kilka jeszcze innego typu mniejszych rzeczy . Co do obciążeń wszystkie są na stałe nic nie mogę ściągnąć ani dodać niestety. Lecz mimo wszystko daje radę Imo dużo sprzętu nie potrzeba , liczą się chęci i systematyczność , lecz jeżeli chcesz zaszaleć to nikt Ci nie broni .sam zaczynalem od takiego sprzetu. ale mam do tego zacie...więcej

przez ~SoltyS,
    2009-07-21 20:25:31

Moja siłka wygląda tak:ławka ( regulacja siedziska i oparcia,siedzisko 90 stopni, widełki na sztangę mają duży zakres regulacji) ławka do brzuszków ( pełna regulacja)modlitewnik - podczepiany do sztangiwyciąg góry i dolny -dodatkowo 3 uchwyty 4 gryfy - długi 180cm , krótki 120 cm, lamany i lamany (zawijany do barków) 4 sztangielki - zaciskane i zakręcaneok. 136kg. obciązeniaściskaczeexpanderdrążek W najbliższym czasie dokupie poręcze, bramę i drabinkę. Dzięki temu co mam mogę wykonać prawie każdy plan treningowy

przez ~bryz,
    2009-07-21 20:38:32

No ławeczka, pare hantli i drążek na początek są wystarczające Ja chcę wnet kupic gumy, czy ktoś moze doradzić jakieś fajne? (słyszałem że są różnej rozciągliwości więc żebym se poradził ) i żeby nie zakładać nowego tematu zna ktoś fajne ćwiczenie na dolne partie brzucha? robie A6W a to podobno jest na górne z góry dzięki, pzdr

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 11
STRONA 1 z 11
REKLAMA