REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Wiele pytań, wiele odpowiedzi, czyli 117 pytań
    przez ~narkol123,
    2012-07-21 02:54:19

Witam, pytania te są wynikiem mojej półrocznej przygody z siłownią. Dręczą mnie od dłuższego czasu i w końcu postanowiłem je zebrać do kupy i podzielić się nimi z Wami. Każde pytanie jest numerowane, i jakoś uporządkowane wg dziedziny. Niektóre są banalne, niektóre nie ale proszę o wyrozumiałość. Liczę na Wasze odpowiedzi. Pozdrawiam. O sobie, 23 lata, 189 cm, 86kg. Staż 6 miesięcy. Na początku głównie masówka, 4x8, potem długi czas 4x12. Obecnie na płaskiej 70kg dźwignę 48 razy w 4 seriach, nogi na maszynie 160...więcej

przez ~detoks,
    2012-07-21 09:19:26

Popatrzcie no. Komediant legalny.Tip:site:menshealth.pl inurl:forum szukane hasłoPS Adekwatny nick wybrałeś dla siebie, mówię tak patrząc na Twoje uzależnienie od suplementów. Chemik też byłby trafny.

przez ~kotek11,
    2012-07-21 09:59:48

LOL Gdybym cię spotakał na żywo to bym ci powiedział wszystko. Ale tu sprzed kompa to pójdzie bite 6 godzin na odpowiadanie 29. Co możecie powiedzieć o takim kolesiu, jaki jest jego staż treningowy, jak ćwiczy, jak wygląda u niego siła, wytrzymałość i zwinność. Jak miał by wyglądać trening aby wyglądać tak jak on ?30. Czy aby mieć ładny brzuch trzeba go ćwiczyć codziennie, czy kilka razy w tygodniu wystarczy ?29Ten koleś najpierw robił masę, a potem rzeźbę, redukcję, aeroby itp.30 brzuch 2 razy na tydzień z t...więcej

przez ~hustla,
    2012-07-21 11:43:44

narkol123: Ja pier...e! Powiedz mi czemu założyłeś nowy temat, czemu jesteś taki leniwy, czemu sam nie poszukasz odpowiedzi w internecie, czemu nie zapłacisz jakiemuś dietetykowi, lekarzowi i trenerowi by Ci doradzili, czemu nie rozumiesz prostych mechanizmów w świecie, że za wiedzę się płaci albo własnym czasem, albo pieniędzmi?Ludzi już poj...lo i to całkiem zdrowo! Nikt nie robi tu wolontariatu. Skromna pomoc to jedno, ale to? Kto jest odpowiedzialny za to, że ludzie są takimi kalekami i gdzie są ich rodzice?

przez ~adrianw,
    2012-07-21 11:48:34

OMG Ale się burdel zaczyna robić...Do autora tematu Czy tak trudno skorzystać z wyszukiwarki?

przez ~kotek11,
    2012-07-21 15:26:58

Gdyby te odpowiedzi zebrać to można by z tego zrobić podręcznik dla adeptów kulturystyki

przez ~embi,
    2012-07-21 15:43:00

Hmm...Ciekawe co to jest?Nygus chyba nie do końca bo komu by się chciało wymyślać i spisywać TYLE pytań?!Trzeba jednak przyznać, że przegiąłeś. Poczytaj najpierw trochę na forum choćby po to, aby nie obrażać tyc,h którzy się napracowali i podali gotowe porady i przepisy.

przez ~Borys,
    2012-07-21 16:10:05

Temat zamykam. Podobny temat już istnieje - Staż 6 miesięcy powiadasz ? Jak na ten okres pytania zadajesz abstrakcyjne, niekiedy wręcz głupie, że nie wiadomo czy pytasz na poważnie, czy sobie stroisz żarty z ludzi na tym forum.Zapoznaj się z podstawami, przede wszystkim atlasem treningowym, chociażby tym na stronie głównej Menshealth w dziale 'fitness'. Przede wszystkim zapoznaj się z istniejącymi tematami na forum...

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA