REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Wakcyjny czas
    przez ~silver,
    2009-06-15 15:14:34

Siemka! BYłem juz na wielu forach sportowych aż wkońcu los mnie tu przygnał... no widze ze tu są wkońcu ludzie (przynajmiej niektórzy) których priorytetem nie jest bycie kulturystom tylko żeby "mieć jakoś mięśni w miare". Ja siebie sam bym okreslił jako całorocznego sezonowca ponieważ przez cąły rok chce dobrze wyglądać a nie zalewać sie na jesien-zime a potem tylko chwila redukcji itp. I tu moje pytania które kieruje do bardziej doświadczonych kolegów.Jestem teraz juz na 3 cyklu masowym i chciałby...więcej

przez ~silver,
    2009-06-16 08:03:43

Nikt nie zna żadnego treningu podczas rzeźbienia sylwetki?? Szukam na nacie ale co post to co innego piszą i teraz sam nic nie wiem...;/

przez ~hustla,
    2009-06-16 08:29:31

Widze, że ktoś ma podobny problem co ja, wiesz już byl podobny temat, ogolnie doradzili mi więcej areobów, jakieś bieganie, basen lub box, a do tego trening 3-4 razy w tygodniu. Wiesz to zależy od Ciebie, niektórzy robią rzeźbe nie zmieniając treningu na siłowni, robiąc go na mase, ale za to dużo areobów wykonują, to zależy od Ciebie, kilka postów wcześniej jest temat PLANY TRENINGOWE, tam może znajdziesz coś dla siebie.

przez ~sopelek,
    2009-06-16 20:20:28

A ja bym zrobił taki trening w którym bym już nie dygał dużych czy średnich ciężarów tylko po prostu z własnym ciałem jak pompki tradycyjne, pompki na poręczach, podciąganie na drążku i jeszcze coś dobrać. Chodzi mi o to, że na wakacje powinno wystarczyć a zdarza się tak że nie będzie czasu na ćwiczenia a te które wymieniłem podejrzewam, że dożo czasu nie zajmą a i wydaje mi się że robiąc np. 3 razy w tygodniu i do tego jakieś biegi i można dobrą kondycję złapać a w lecie wydaje mi się że jest potrzebna. Bo na c...więcej

przez ~wykson,
    2009-06-16 21:57:27

ludzie rzeźba to nie trening to dieta!!

przez ~lep1,
    2009-06-16 22:02:49

Co do treningu w wakacje to o siłce nawet nie myślę bo zatrudniłem się jako pomocnik na budowie na nie całe 2 miechy i tam mięśnie pracują ponad to co robiłem na siłce po prostu jestem zajechany i jedyne co robię to staram się dostarczy pożywnego jedzenia i dużo białka 2 in 1 sylwetka i kasa:]

przez ~silver,
    2009-06-17 14:18:52

a co w sprawie tych aerobów??Chodze 4x week na siłownie a myślałem zeby dać 3x po siłowni zwyczajne aeroby a w jeden dzień bez treningu trening interwałowo/aerobowy?

przez ~lep1,
    2009-06-17 21:24:15

a odpocząć kiedyś masz zamiar ? ja bym rozłożył to takpon wt czw pt - siłkasr , sobota - aeroby niedziela -fajrant a żeby robić aeroby w dzień siłowy to zdanie jest podzielone jedni robią inni nie ja np bym nie robił ale jak chcesz możesz wykonywać ale dzień na odpoczynek sobie zawsze zostaw .

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA