REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Ubrania na siłownie
    przez ~adam5,
    2012-10-11 18:50:41

Witam. Jak się ubieracie na siłownie /fitness klubów? Przywiązujecie do tego wagę czy jakiś stary t-shirt spodenki i już?Co myślicie o odzieży termoaktywnej typu Nike Pro Combat czy też Adidas Techfit? Ciekawe produkty ma też Amerykańska firma UNDER ARMOUR [usunięte ze względu na 8 pkt. Zasad Forum]

przez ~gregory0987654,
    2012-10-11 19:50:37

\'Adam5\' napisał(-a):Witam. Jak się ubieracie na siłownie /fitness klubów? Przywiązujecie do tego wagę czy jakiś stary t-shirt spodenki i już?Co myślicie o odzieży termoaktywnej typu Nike Pro Combat czy też Adidas Techfit? Ciekawe produkty ma też Amerykańska firma UNDER ARMOUR [usunięte ze względu na 8 pkt. Zasad Forum]

przez ~rybapl1,
    2012-10-11 20:35:37

pomijając fakt, że to trochę śmieszny temat (serio, zwracać uwagę na strój na siłce?) to dopowiem, że najlepszy strój to wytrzymały strój, za swój komplet do wszystkiego dałem jakieś 80zł (tank top+ zwykłe spodenki nad kolano), a ubrania typu nike combat są lepsze pod kątem gier zespołowych - np do koszykówki, gdzie co chwila jest kontakt z przeciwnikami

przez ~adam5,
    2012-10-11 20:54:45

Nie ze jakoś specjalnie zwracam uwagę. Dla mnie liczy się głownie żeby strój był wygodny.No właśnie dziś u nas na siłowni zjawił się gościu i ubrany był właśnie pod kolor w bardzo obcisłe ubranie ale nie ze względu na duże rozmiary bo do największych nie należy. Więc chciałem wiedzieć jak u was to wygląda... Czy jakaś nowa moda czy coś...

przez ~detoks,
    2012-10-11 21:04:42

Na siłownię coś takiego jak znalazł będzie:Bardzo przewiewne i nie krępuje... ruchów.

przez ~jazzman,
    2012-10-11 21:13:38

\'Adam5\' napisał(-a):Witam. Jak się ubieracie na siłownie /fitness klubów? Przywiązujecie do tego wagę czy jakiś stary t-shirt spodenki i już?Co myślicie o odzieży termoaktywnej typu Nike Pro Combat czy też Adidas Techfit? Ciekawe produkty ma też Amerykańska firma NAZWA FIRMYLINKZbieżność tematu, linka i avatara jest zbyt duża, żeby temat potraktować inaczej niż jako kolejną próbę reklamy na dużym ogólnodostępnym forum sportowym... Codziennie kilka takich się pojawia...Na siłownię się chodzi żeby ćwiczyć, a nie wyglądać.

przez ~hndicat,
    2012-10-11 21:18:52

ubieram obarte dzinsowe spodenki i koszulke z porozrywanymi rekawami zeby wygladac jak BADASS a nie jak [beeep] w technicznych koszulkach, łapiesz?

przez ~LilPeneros,
    2012-10-12 11:36:05

Na siłownię dobrze nadają się najzwyklejsze krótkie spodnie (byle nie krępowały ruchów) i najzwyklejszy t-shirt lub podkoszulka albo bezrękawnik.Do tego jakieś tanie obuwie sportowe i to właściwie wszystko.Można jeszcze sobie zakupić rękawice treningowe.Nie ma potrzeby na siłowni używać odzieży termoaktywnej.

przez ~embi,
    2012-10-12 13:26:30

A ja polecam odzież, która odprowadza pot. Ja takiej używam. Po co się aż tak kisić we własnym pocie.

przez ~gregory0987654,
    2012-10-12 15:33:15

Taki nike dresik to bym sobie na niedziele zostawił, bo na siłce to by mi się podczas rozgrzewki zniszczył.Ja napier***** w szarych spodenkach z dresu, porwanej koszule i starych najeczkach, obowiązkowo zz białymi skarpetkami. W pełni popieram zdanie bullgoda, to takie techniczne ciuszki 4 pussy Popsułeś moje środki wyrazowe Borysie!

• Produkty z kategorii: bezrękawniki znajdziesz w sekcji MH Zakupy: bezrękawniki męskie sportowe
  • ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5
REKLAMA