[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Tabata
 • avatar zgłoś
  przez ~Przem80,
  2013-04-30 13:58:46

  Witam.Jestem tu nowy i chciałbym podzielić się moją przygodą z treningiem \"Tabata\"  Trwa zaledwie cztery minuty, ale jest tak intensywny, że może zastąpić nawet godzinny trening. Trening Tabata skutecznie pomaga spalić tkankę tłuszczową oraz poprawia wydolność organizmu. Jest tylko jedna zasada: należy ćwiczyć bardzo szybko, nie odpuszczając sobie i nie wydłużając przerw. Kilkuminutowy trening, który daje spektakularne efekty, to marzenie każdej dbającej o sylwetkę i kondycję fizyczną osoby. Szc...więcej

 • avatar zgłoś
  przez ~szy1sw,
  2013-04-30 21:52:39

  \"Ale przede wszystkim to skuteczny sposób na spalenie tkanki tłuszczowej i podkręcenie metabolizmu.\"Na podkręconym metaboliźmie nie zrobimy masy;/ Zastanawia mnie jednak czy na typowej masówce można by było robić Tabatę na sam brzuch? Bo jednak mimo że jestem chudy jak patyk to brzuch ogromny:D

 • avatar zgłoś
  przez ~Leif,
  2013-04-30 22:35:15

  Zastanawia mnie jednak czy na typowej masówce można by było robić Tabatę na sam brzuch? Bo jednak mimo że jestem chudy jak patyk to brzuch ogromny:DNIE! Nie da się selektywnie spalać tłuszczu w wybranym miejscu! Można izolować mięśnie, ale nie tłuszcz!

 • avatar zgłoś
  przez ~Przem80,
  2013-05-01 00:00:39

  \"Ale przede wszystkim to skuteczny sposób na spalenie tkanki tłuszczowej i podkręcenie metabolizmu.\"Na podkręconym metaboliźmie nie zrobimy masy;/ Zastanawia mnie jednak czy na typowej masówce można by było robić Tabatę na sam brzuch? Bo jednak mimo że jestem chudy jak patyk to brzuch ogromny:Dmożesz mieć otyłość brzuszną, a to może być oznaką kłopotów ze zdrowiem.     Przeszukując amerykańskie fora natrafiłem na pozytywne opinie na temat tabaty na bicepsy w celu pobudzenia do rozwoju.

 • avatar zgłoś
  przez ~Przem80,
  2013-05-03 11:55:50

  Dlaczego polecam Ci akurat ten trening? Potrzebujesz tylko 4 minuty aby go wykonać.Twoje ciało spala kalorie przez długi okres po jego zakończeniu. Po zakończonej sesji treningowej, przez kilkanaście godzin, Twój poziom przemiany materii będzie podwyższony.Organizm bardzo ciężko przyzwyczaja się do tego rodzaju wysiłku, dlatego jest on o wiele bardziej skuteczny od ćwiczeń aerobowych np. joggingu. Znam osoby, które mimo regularnego biegania mają problemy z nadwagą. Ich waga zmniejszała się przez pierwszy mi...więcej

 • avatar zgłoś
  przez ~antylilpeneros,
  2013-05-03 12:24:30

  TAK, TABATA MOŻE ROZBUDOWAĆ MUSKULATURĘ.  CO DO ĆWICZEŃ NA TABATĘ TO PODRZUT, RWANIE, BURPEES, KORBETY(PRZESKOK W PODPORZEI NA PROSTYCH RAMIONACH I NOGACH W HOLLOW BODY POSITION), FRONT/BACK LEVER RISE, SKIPING BOXERSKI...  JEDENY PROBLEM Z TABATĄ JEST TAKI, ŻE NALEŻY JĄ UMIEJĘTNIE STOSOWAĆ (ZNAĆ SWOJE MOŻLIWOSCI I CEL TRENINGOWY).

 • avatar zgłoś
  przez ~unbroken,
  2013-05-07 10:32:05

  http://www.youtube.com/watch?v=dQgI4-_LdOYDa się?? Da się  :) Jakby ktoś potrzebował TIMERA do tabaty (i nie tylko): http://www.beach-fitness.com/tabata/

 • avatar zgłoś
  przez ~jazzman,
  2013-05-07 11:27:25

  Jak ktoś nie nosi przy sobie PCta lub laptopahttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.robtools.tabatasportintervaltimer&feature=search_resulthttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.e373lab.tabatatimer&feature=search_resulthttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.timefortabata&feature=also_installed#?t=W251bGwsMSwxLDEwNCwiY29tLnRpbWVmb3J0YWJhdGEiXQ..Opcji do wyboru jeszcze więcej, więc trzeba przejrzeć, co która oferuje.

 • avatar zgłoś
  przez ~unbroken,
  2013-05-08 10:33:18

  Bardzo podeszła mi muza stworzona specjalnie do ćwiczenia tabaty, autorstwa zespołu Barefoot Truth: Tabata Workout Music with CoachJest ktoś chętny do wspólnego zakupu? Koszt 9,99$ za 12 mp3.

 • avatar zgłoś
  przez ~Shockerer,
  2013-05-09 04:15:28

  Bardzo podeszła mi muza stworzona specjalnie do ćwiczenia tabaty, autorstwa zespołu Barefoot Truth: Tabata Workout Music with CoachJest ktoś chętny do wspólnego zakupu? Koszt 9,99$ za 12 mp3. Jeżeli chodzi o muzyke do Tabaty polecam w YT wpisać Tabata Song i pierwszy filmik. Dosyć, że filmik motywuje to jeszcze muzyka przygotowana specjalnie pod Tabate. Nic tylko ćwiczyć. 

 • ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij