REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Street fitness
    przez ~sebekd,
    2010-05-13 22:13:58

A widzieliście może to:Fajna alternatywa do siłowni, ewentualnie urozmaicenie ćwiczeń w lecie. Ktoś próbował?I to jest też dobre:Czas ruszyć w miasto...

przez ~kmuzylowski,
    2010-05-13 22:30:49

To jest dopiero siła + wytrzymałość mięśni wlaśnie

przez ~bernardhopkins,
    2010-05-13 22:55:10

kolesie masakryczni.w pierwszej chwili myslalem ze to film s-f swoja droga w wiekszych miastach moglyby powstac takie parki z bieznia,drazkami i drabinkami bo jeszcze sie z czyms takim nie spotkalem a to fajna sprawa

przez ~since1775,
    2010-05-13 22:57:03

I tu nasuwa się pytanie. Kto jest bardziej sprawniejszy i co jest korzystniejsze dla człowieka. Zrobienie kilkuset pompek dziennie czy chwalenie się 250kg na klate. ;)

przez ~remekbd,
    2010-05-13 23:13:44

Według mnie, zrobienie kilkuset pompek i ponad przeciętna sprawność. I do czegoś takiego dążę Swoją drogą to panowie czasami wyglądali jakby nie dotyczyła ich fizyka i granice ludzkiego ciała.

przez ~sebekd,
    2010-05-14 10:16:21

Ogólnie to pierwszy raz to zobaczyłem wczoraj i jestem pod wrażeniem. To jest coś czego siłownia nie da. Sprawność, wytrzymałość i siła panowania nad swoim ciałem.Pomyślcie. Wychodzicie z domu i wszystko czego potrzebujecie do zbudowania świetnej sylwetki jest pod ręką. Bez opłat, bez dojazdu do siłowni, bez czekania na swoją kolej przy maszynie.I do tego po osiągnięciu takiej sprawności (pewnie droga nie jest łatwa goście wyciskający 200kg będą pod wrażeniem tego co potrafisz.

przez ~psyho89,
    2010-05-14 13:11:24

Zapisuję się na gimnastykę

przez ~bobas,
    2010-05-14 13:26:58

Byly juz podobne filmiki na MH, kolesie niezle wymiatajaDziwne Waldek, ze juz wtedy sie nie zapisales na gimnastyke

przez ~sebekd,
    2010-05-14 14:13:30

Nie wiem jak wam ale mi po tych kilku latach ćwiczenia na siłowni trochę się znudziły. Nie na tyle, żeby przestać ale można powiedzieć, że cały czas to samo człowiek robi. Takiego rodzaju trening jako urozmaicenie to fajna sprawa.Znalazłem jeszcze filmik w temacie ale dla bardziej początkujących:

przez ~raficzeq,
    2010-05-14 15:33:35

Nie wiem jak w innych miastach ale w Lodzi taki park jest i znajdują się tam rózne przyzady do cwiczenia - nie tylko takie jak na filmiku.sprosowanie po obejrzeniu wszystkich filmow - w Lodzi jest taka silownia na dworzu tez sa drazki, atlasy jak w silowni itp. ale tych przyzadow do akrobatyki nie ma.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA