REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Spartacus Wourkout
    przez ~bigjaks,
    2010-06-24 12:44:44

Szukając trailera do nowego serialu HBO Spartakus Krew i Piach nadchnołem sie na oficialny trening tego serialu W amerykanskiej wersji Men's Health ten trening został już przedstawiony, mam nadzieje że w przyszłych nr polskiej wersji ten trening równiez zostanie opisany. Mam nadzieje że zaciekawiłem forumowiczów tym treningiem załanczam link z obozu treningowego aktorów

przez ~quartz,
    2010-06-24 15:57:37

CYTATnatchnołem oficialy polskeij załanczamDla mnie żadna rewelacja, można znaleźć lepsze treningi na tym forum Poza tym to co trenują aktorzy w drugim filmiku jak dla mnie nijak ma się do pierwszego filmiku. Tak poważnie to nie wiem czym tu się jarać - takich treningów jest bardzo dużo. Powiem to co już wszyscy wiedzą : Nie ma cudownych sposobów na rzeźbę/siłę/masę jedynym sposobem jest ciężka praca.

przez ~bigjaks,
    2010-06-24 20:05:28

CYTAT(Quartz @ 24-06-2010, 14:57) Dla mnie żadna rewelacja, można znaleźć lepsze treningi na tym forum Poza tym to co trenują aktorzy w drugim filmiku jak dla mnie nijak ma się do pierwszego filmiku. Tak poważnie to nie wiem czym tu się jarać - takich treningów jest bardzo dużo. Powiem to co już wszyscy wiedzą : Nie ma cudownych sposobów na rzeźbę/siłę/masę jedynym sposobem jest ciężka praca.Za błędy przepraszam juz poprawione Ja sie zbytnio nie ekscytuje tym treningiem tylko się chciałem sie...więcej

przez ~mhfan,
    2010-06-24 20:24:32

CYTAT(Quartz @ 24-06-2010, 14:57) Powiem to co już wszyscy wiedzą : Nie ma cudownych sposobów na rzeźbę/siłę/masę jedynym sposobem jest ciężka praca.amen.

przez ~komendantnowak,
    2010-06-30 17:19:10

CYTAT(bigjaks @ 24-06-2010, 12:44) Szukając trailera do nowego serialu HBO Spartakus Krew i Piach nadchnołem sie na oficialny trening tego serialu W amerykanskiej wersji Men's Health ten trening został już przedstawiony, mam nadzieje że w przyszłych nr polskiej wersji ten trening równiez zostanie opisany. Mam nadzieje że zaciekawiłem forumowiczów tym treningiem załanczam link z obozu treningowego aktorówWarto porównać sobie z Gladiatorami z serialu

przez ~pitagoras2,
    2010-06-30 23:41:20

Gdyby każdy program z tego typu filmików działał należycie, to wszyscy chodziliby z kaloryferem na brzuchu.A czemu tak nie jest? No ludzie, nie wystarczy tylko 3 razy w tygodniu odwiedzić siłownię na pół godziny i siema, czekać na wyniki.! O nie, tak nie ma. Do sukcesu nie da się iść inną drogą, jak tylko po schodach. Jakby mi po 3 tygodniach na brzuchu zawitał kaloryfer jak siemasz, to chyba nie byłbym z niego dumny. Sądzę, że praca nad swoim ciałem i to kilku (conajmniej kilku) letnia daje prawdziwą satysfakcję.

przez ~szwircu,
    2010-07-01 12:22:02

Fajnie, chłopaki nagrywają trening na Youtube, a potem idą przewalać żelastwo do siłowni jak każdy inny

przez ~hustla,
    2010-07-07 21:09:22

Podobnie jak moje treningi, prócz ćwiczenia z żelazem, własnym ciałem, aerobów jest i trening technik. Rozwój na wielu płaszczyznach to podstawa.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA