REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Spalacze tłuszczu.
    przez ~Damianosik112,
    2013-04-16 17:48:51

Witam. Mam pytanko odnośnie tego spalacza tłuszczu:   Czy warto go kupić i stosować?? Czy coś daje?? 

przez ~Kamil_C,
    2013-04-16 19:59:57

A nie lepiej postawić na systematyczną i cierpliwą pracę na treningach zamiast iść na skróty? Na takich preparatach powinno zależeć wyłącznie aktorom/aktorkom, którzy muszą w jak najkrótszym czasie przygotować się do konkretnej kreacji. Zwykli ludzie takich rzeczy nie potrzebują przynajmniej moim zdaniem.

przez ~LilPeneros,
    2013-04-16 20:47:25

Autorze tematu - zobacz co napisane jest tu o spalaczach: http://www.menshealth.pl/forum/index.php?/topic/2514-b%C5%82ahe-pytania-m%C4%85dre-odpowiedzi/page-141#entry1045187389 oraz tu: http://www.menshealth.pl/forum/index.php?/topic/244-plany-treningowe-do-oceny/page-67#entry1045169315 Tak naprawdę autorze tematu to potrzebujesz tylko: - dobrze ułożonej diety redukcyjnej z lekko ujemnym bilansem kalorycznym- aminokwasów rozgałęzionych BCAA z jakiejś dobrej firmy- treningu siłowego 3x w ...więcej

przez ~bylon,
    2013-04-16 21:27:04

Nawet aminokwasów rozgałęzionych BCAA nie potrzebujesz. Moim zdaniem to jest najlepszy z suplementów, ale suplementy z definicji są prawie zawsze zbędne, więc BCAA jest najmniej zbędnym z nich, a mimo to nadal zbędnym. :)Spalacze tłuszczu to głupota, oszukiwanie własnego ciała i dużych sum pieniędzy. Lepiej odpuść.

przez ~LilPeneros,
    2013-04-16 21:30:06

Na masie BCAA nie są niezbędne, natomiast na redukcji jak najbardziej zalecane.

przez ~mariko,
    2013-04-17 12:28:12

Najlepiej daruj sobie wszelkie suplementy w tym spalacze w SZCZEGÓLNOŚCI. To jest naprawdę straszna chemia i nie warto się tym truć. Mocne spalacze mają naprawdę dużo szkodliwych substancji, słabsze mniej, ale ich działanie jest wątpliwe(w sumie to wszystkich spalaczy jest wątpliwe). Zainwestuj te pieniądze w dietę. BCAA też sobie daruj, mnóstwo BCAA masz w jedzeniu, po co Ci proszek(do tego bardzo drogi)?

przez ~leni06,
    2013-04-17 16:00:53

Po pierwsze nie sądzę, żebyście przekonali Damianosika112 - jak ktoś chce kupować takie rzeczy, to będzie czekał aż na jakimś forum uzyska pozytywną opinię, negatywne opinie oleje, spalacz kupi, a w tym temacie się już nie udzieli :)Po drugie do mądrze ułożonej diety, treningu siłowego i interwałowego dobrze jest włączyć samodzielnie sporządzone \"mikstury\" oparte o składniki o w pełni udowodnionym działaniu lipolitycznym, takie jak: zielona/niebieska/biała herbata, goździki, cynamon, cytrusy czy szałwia :)A pi...więcej

przez ~Sindis,
    2013-04-17 16:08:25

Blagam, kierowanie sie odbiciem na zdrowiu jest totalnym bezsensem, tak samo szkodliwe sa McDonaldy, papierosy i X innych rzeczy. Kiedys byly spalacze na bazie opium i to bylo swinstwo, ale teraz UE narzucila chyba na wszystko obostrzenia.Jak masz kase to sobie kup spalacz, zawsze to  dodatkowy bodziec ale nie ma co liczyc na cuda, zakladajac ze bez niego schudnalbys 5kg miesiecznie, ze spalaczem bylyby to wartosci powiedzmy 5,5kg, wiec jesli stac Cie na rozrzutnosc to droga wolna(mowie tu oczywiscie o laik...więcej

przez ~mariko,
    2013-04-18 09:31:39

A jakie masz dowody na to że działają? Owszem jest kilka składników, które działają np: yohimbina, ale większość spalaczy działa tak, że szkodzą. Venom itp. spalacze powodują kołatanie serca, zimne poty, bóle głowy o tak właśnie działają. Testowałem na sobie kilka spalaczy, żaden poza początkowo zwiększoną potliwością nie działał. Testowałem machine burn, ultra ripped, scorch, tight(ten stary mocniejszy), thermo speed, thermo stim, a nawet brałem ECA. O tyle tego. Dietę miałem, wtedy \"klasyczną\" - 500kcal, sił...więcej

przez ~Sindis,
    2013-04-18 10:08:06

Kazdy inaczej reaguje na dane suple, oprocz tego widze ze brales raczej te mocniejsze po ktorych czesto wystepuja efekty uboczne. Venom to aktualnie chyba najmocniejszy spalacz, a co za tym idzie liste efektow ubocznych ma dosc pokazna. Z autopsji nie wiem bo nei bralem ale moj znajomy kupil sobie wlasnie Venoma, nienajlepiej sie czul po nim ale efekty na wadze bylo widac po krotkim czasie.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA