REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Siłownia i basen
    przez ~silka1,
    2009-08-23 11:09:47

Witam wszystkich. Od dłuszego czasu czytam dyskusje na tym forum. Postanowiłem więc stwożyć nowy temat.Od pół roku ćwicze na siłce.Postanowiłem teraz trochę schudnąc i usłyszałem od kogoś że dobrym sposobem na zżucenie paru kilo jest bsen. Mój problem polega na tym że niewiem jak mam połączyć basen z siłownią i jak ćwiczyć na siłowni. Na basen chce chopdzić 3 razy w tygodniu a na siłke 2 razy.Prosze doradcie mi co mam zrobić? Zgóry dziękuje za odpowiedzi.PS: Może ktoś podał by mi w przybliżeniu jakiś plan.

przez ~noob,
    2009-08-23 11:21:26

co to wogle za pytanie2x w tyg. FBW 3x w tyg basen

przez ~silka1,
    2009-08-23 19:01:22

Przepraszam ale może trochę żle się wyraziłem. Chodzi mi o to jaki trening mam robić na siłce żeby z basenem zżucić pare koilo. Czy w przybliżeniu mógłby ktoś podać zarysy takiego treningu, żebym mógł potem go sam ułożyć. Czy ktoś z was chodził na basen przez dłuższy czas w celach treningowych. Mógłby ktoś podać kilka zasad treningu na basenie bo ja wogłoe jestem w tym zielony.

przez ~godfather,
    2009-08-25 11:31:32

Po pierwsze czy uważasz że post na temat siłowni i basenu pasuje do działu "Styl/Image" ?? bo ja nie, są od tego inne odpowiednie działy. Admin na pewno przeniesie temat ale musisz mu wysłać czteropaka! Co do pytania to dobrym pomysłem będzie także taki rozkład :poniedziałek -> siłowniawtorek -> basenśroda -> siłowniaczwartek -> basenpiątek -> siłowniasobota -> wolneniedziela -> wolneTutaj masz trening od którego zacznij :Trening obwodowy na dobry początek

przez ~SoltyS,
    2009-08-25 15:48:57

Noob idz do specjalisty jak masz ze sobą problem. Ja uważam,że dobrze będzie tak:1. pon - basen2. wt - siłka3. śr.- basen4. czw. - wolne5. pt. - siłka6. sob. - basen7. niedz -wolneJeżeli chcesz zrzucić kg. i się wyrzeźbić jednocześnie to plan na siłce powinien być planem ogólnorozwojowym. Po kilka ćwiczeń na każdą partię ciała serie od 12 do 8.

przez ~damios,
    2009-08-25 18:23:48

CYTAT(SoltyS @ Aug 25 2009, 14:41 PM) Jeżeli chcesz zrzucić kg. i się wyrzeźbić jednocześnie to plan na siłce powinien być planem ogólnorozwojowym. Po kilka ćwiczeń na każdą partię ciała serie od 12 do 8.Po kilka ćwiczeń na każdą partię da w sumie przynajmniej 2h spędzone na siłowni. Trochę za dużo

przez ~bobas,
    2009-08-25 20:19:29

Przy krotkich przerwach nie bedzie za dlugo siedzial w silowni

przez ~SoltyS,
    2009-08-25 20:34:26

Damios gwarantuje Ci,że jeżeli przerwy trwały by ok 1-1,5 minuty i robiłoby się po 2 ćw. na każdą partię ciała to 1,5h na siłce to max. A tyle można czasu tam spędzić

przez ~silka1,
    2009-08-27 17:51:55

Wiem już jak ma wyglądać trening n a siłce.A jak myślicie ile powinien trwać trening na basenie. Czy mam na basenie pływać seriami z odpoczynkiem czy bez przerwy. Czy potrzebny jest jakiś plan ćwiczeń z seriami na poszczególny styl. Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedzi

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA