REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Siłownia a spalanie tłuszczu.
    przez ~struz,
    2010-01-04 18:54:54

Witam, mam takie pytanie: Obecnie zrzucam kilogram które nazbierałem w ostatnim czasie. Aeroby i odpowiednia dieta już dają dobre efekty, dodatkowo 3 razy chodzę na siłownie ćwiczenia ogólnorozwojowe (według planu Weidera... nie wiem czy ktoś czytał jego książke) i tutaj pojawia się moje pytanie jeżeli chciałbym również spalać tłuszcz podczas ćwiczeń na siłowni to powinienem zwiększyć ilość serii czy może ilość powtórzeń w serii???Obecnie robiłem 2seriie po 8, jednak muszę coś zwiększyć i zastanawiam się w którą...więcej

przez ~robur,
    2010-01-04 19:16:53

CYTAT(Struz @ Jan 4 2010, 19:47 PM) Witam, mam takie pytanie: Obecnie zrzucam kilogram które nazbierałem w ostatnim czasie. Aeroby i odpowiednia dieta już dają dobre efekty, dodatkowo 3 razy chodzę na siłownie ćwiczenia ogólnorozwojowe (według planu Weidera... nie wiem czy ktoś czytał jego książke) i tutaj pojawia się moje pytanie jeżeli chciałbym również spalać tłuszcz podczas ćwiczeń na siłowni to powinienem zwiększyć ilość serii czy może ilość powtórzeń w serii???Obecnie robiłem 2seriie po 8, jednak ...więcej

przez ~Borys,
    2010-01-05 00:22:56

Superserie raczej nie bardzo, bo raz że to ogólnorozwojówka a dwa są zbyt zaawansowane na tym etapie...Lepiej zwiększyć liczbę powtórzeń w serii do 12-15, nawet i 20 oraz czas odpoczynku <1 min.

przez ~struz,
    2010-01-06 19:29:06

Dzięki, zwiększ ilość powtórzeń do 12 w 3seriach. Jednak będę chyba musiał troche zmniejszyć ciężar żeby zrobić wszystkie serie

przez ~jagiel10,
    2010-10-20 12:14:54

najpierw technika, równy oddech, wszystkie powtórzenia w serii... później ciężar. Pierw wyucz w sobie te nawyki, żeby później przynosiło to pożądane efekty! Dla tego ważne jest aby na początku ćwiczyć pod okiem instruktora. Po pierwsze nabierasz techniki, po drugie to dobre na motywację. Chodziłem z kumplem do PH przez 4 lata także wiem co mówię!

przez ~wypucowany,
    2010-10-20 13:25:36

Zwiększ wszystkiego po trochu włącznie z przerwą tylko pamiętaj by trwała odpowiednio długo do ilości powtórzeń powyżej 1 minuty.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA