REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Pudzian vs. Kawaguchi
    przez ~bobas,
    2010-04-11 12:17:13

Jak to nawet nie jest pewne ze bedzie walczyl z Nastula

przez ~pitagoras2,
    2010-04-11 16:16:11

Nie sądzę żeby Pudzianowski dostał lanie od Nastuli.. Moim zdaniem Nastula był dobry jakiś czas temu i teraz jakoś ciężko mu chyba będzię pokonać, no co tu mówić, najsilniejszego człowieka na Ziemi..=]

przez ~albeerto,
    2010-04-11 17:23:41

Nastula całe życie spędził ćwicząc SW - mistrz świata JUDO, mistrz olimpijski, zwycięzca Jigoro Kano Cup, ponad 300 wygranych walk z najlepszymi Judokami świata pod rząd. Zywa legenda tego sportu. Pare ładnych lat zajmuje się mma.A Pudzian co mu przeciwstawi - rok treningów z przerwami na śpiewanie?Wiem że jest silny ale Nastek też potrafi konkretną sztangę poderwać. Przewaga masy nie będzie jakaś duża. Jeżeli nie będzie cudu to nie ma szans. Chyba że Mariusz jest jakimś nowym odkryciem tego sportu - wszystkie fakty są przeciwko niemu.

przez ~bobas,
    2010-04-11 17:26:13

Mariusz kilkanascie lat kyokyushin cwiczyl

przez ~psyho89,
    2010-04-11 17:29:14

Koniec konców i tak walki będą wygladay zupelnie inaczej niz wszyscy sobie wyobrazają (vide Pudzian vs. Najman)

przez ~bender,
    2010-04-11 18:29:57

CYTAT(maras86pl @ 11-04-2010, 9:34) to co powiesz na wiadomość, że Pudzian chce z nim stanąć oko w oko juz za 2 lata?!?Myślę, że Fedorowi czy Pawłowi wystarczy założyć jedną udaną dźwignię i będzie po walce. W tych walkach, technika bokserska i parter będą po stronie przeciwników dlatego też nie dawałbym Mariuszowi dużych szans, aczkolwiek to jemu będę kibicował .

przez ~damcio82,
    2010-04-11 18:37:37

Fakt Pudzian jest silny nie ma co ukrywac ma amnicje by daleko zajść lecz trzeba liczyć się z tym, że Ci zawodnicy już walczą lata, mają technikę wiele przetrwali i wywalczyli, siła nie zawsze jest po stronie zawodnika nie raz oglądałem walki i widziałem, że czasem ktoś nie pozorny był zdecydowanie lepszy od tego byczka fakt każdy z nas będzie trzymać za Pudziana lecz oby tylko się wielce nie przechwalał bo tylko z jedną osobą Najmanem walczył i uważa się on za jakiegoś zabijakę dopiero zobaczy czym tak naprawdę są prawdziwe walki MMA oczywiście życzymy mu jak najlepiej

przez ~bender,
    2010-04-11 21:27:02

Wystarczy choćby wspomnieć walkę bokserką Nikołaja Wałujewa z Rusłanem Czagajewem. Ten pierwszy mutant jest ma wzrostu 217 i waży 150kg Rusłan ma wzrost 185 waży poniżej 100kg a bił Wałujewa aż się miło patrzyło .

przez ~bobas,
    2010-04-12 14:55:35

Patrzcie jak Dawid zwycieza Goliata

przez ~damcio82,
    2010-04-13 18:57:32

no niestety popelnil jeden blond japonczyk Fedor jeest mozna powiediec istnym mistrzem w dolnej technice;) a to dotego jest jednym z najlepszych zawodnikow mma;) wiec jak tu widac sila i wielkosc nie ma wiele w porownaniu do techniki wystarczy odpowiedni chwyt i chocby ktos mial nei wiem ile sily... to nie da rady...

• ODPOWIEDZ +
1 ... 2 3 4 ... 17
STRONA 3 z 17
REKLAMA