REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Pudzian vs. Kawaguchi
    przez ~bobas,
    2010-04-10 14:00:32

Jak przegra to moze i dobrze bedzie bo zbyt pewnie Pudzian sie czuje na ringu jak dla mnie

przez ~hustla,
    2010-04-10 18:37:27

Co jak co ale Pudzian da rade, on naprawdę jest sprawny i do tego silny, to nie jest tylko kupa mięsa, jest lepiej rozciągnięty niż nie jeden ze sportowców siłowych, bo do szpagatu bocznego to brak mu może góra 20cm. Umie bić naprawdę szybko, jego kopnięcia nie są może efektowne ale efektywne. Do tego na skakance wymiata, czyli umie się poruszać na ringu. Z Najmanem nie miał co pokazać, ale sądzę, że teraz będzie mógł przynajmniej 1 rundę stoczyć zanim wygra.

przez ~toru,
    2010-04-10 19:01:34

CYTAT(bobas @ 10-04-2010, 14:00) Jak przegra to moze i dobrze bedzie bo zbyt pewnie Pudzian sie czuje na ringu jak dla mnieNie przegra tej walki według mnie. A i ma podstawy żeby się czuć pewnie gdziekolwiek by nie byłJednak najciekawsze walki jeszcze przed nim.

przez ~maras86pl,
    2010-04-11 09:39:13

słyszeliście, że za 2 lata chce stoczyć walkę z Fedorem Emalienko

przez ~bender,
    2010-04-11 09:45:11

jestem przekonany, że Pudzian tą walkę wygra Kawaguchi to jeszcze nie jest żaden rywal. Chciałbym zobaczyć Pudziana walczącego z Fedorem Emelianenko, ludzie się śmieją że zabiłby on Pudziana. Jestem podobnego zdania, myślę że Mariusz trenując 5lat mógłby jakimś szczęściem pokonać Fedora. Można go zobaczyć na YouTube jest tam minimum 10 jego walk.

przez ~maras86pl,
    2010-04-11 10:34:12

to co powiesz na wiadomość, że Pudzian chce z nim stanąć oko w oko juz za 2 lata?!?

przez ~mattjawor,
    2010-04-11 11:11:02

Pudzian musi najpierw obic paru slabych i srednich zawodnikow i obyc sie w swiecie mma zeby moc stanac do walki z najlepszymi. Ja osobiscie wierze w Mariusza i uwazam ze ma wiele do pokazania i przekonamy sie o tym przy walkach z dobrymi przeciwnikami

przez ~michutentyp,
    2010-04-11 11:36:38

Ja o Mariusza w ogóle się nie obawiam. Mógłbym w tej walce postawić każde pieniądze na niego... hmm... chociaż może nie każde, bo to jest jednak sport i wszystko może się zdarzyć.

przez ~maras86pl,
    2010-04-11 11:44:57

dokładnie, jakiś głupi błąd, moment nie uwagi i może być wynik w druga stronę, to nie są nowicjusze, każdy kto wychodzi na ring coś tam potrafi, mniej lub więcej, ale zawsze

przez ~bartolomeo107,
    2010-04-11 12:08:44

Jedno jest pewne. We wrześniu dostanie lanie od Pawła Nastuli.Pudzian myśli , że jak wygrał z Najmanem, którego umówmy się nie można nazwać nawet dobrym bokserem, to zwycięży z każdym. Otóż nie. Dopiero teraz trafią mu się konkretni przeciwnicy.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 17
STRONA 2 z 17
REKLAMA