REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Prośba o wskazówki
    przez ~fritki,
    2009-10-06 23:06:54

Witam chłopaki !bedzie konkretnie, bylbym wdzieczny za rady mam następujący problem - potrzebuje sie troche podrzezbic. konkretnie brzuch i klatke. ramiona mam b rozbudowane (od plywania i silki), biceps/triceps elegancki, plecy ladne, dupka spoko, nogi chude ale olac je - mankamentem są klatka i brzuch... tluszczu nie mam za duzo, a na pewno nie tyle zeby zakrywal abs, problemem jest brak miesni raczej.mam 185cm i waze ok. 80 kgobecnie do grudnia mam codzienny dostep do silowni, ale niestety nie jest ona na...więcej

przez ~psyho89,
    2009-10-07 00:07:06

Jeśli Cię dobrze zrozumialem to chyba ćwiczysz bardziej na siłę niz rzeźbę a o nią Ci chodzi? Zrezygnuj z marchewki na wieczor a zastap koktailem proteinowym i po sniadaniu zjedz nastepny posilek maks 3 h pozniej. Jeśli chcesz czystą masę mięśniową to nie przesadzaj z węglowodanami pod wieczór i jedz sporo nabiału. Ponadto zacznij robic zamiast parunastu serii ( o ile dobrze Cie skumalem) 4, 5 solidnych, powoli z wiekszym obciążeniem - problem ze Ci go brakuje więc moze rozejrzyj sie za inną silownią?Oczywiście ...więcej

przez ~fritki,
    2009-10-07 00:20:37

dzieki za poswiecony czas - to po pierwsze po drugie wolalbym uniknac koktajli bialkowych - kiedys to pilem i maja za duzo cukru/chemii etc, za bardzo sie obtluszczylem, pomimo ze wybieralem takie z niskimi weglami. wole zjesc nabial.po treningu co najlepiej wciac ? 500gr jogurtu naturalnego, tunczyka (bialka) czy razowca (wegle) ?w dni nietreningowe b duzo chodze, zawsze cos co do wskazowek - na pewno sie zastosuje, thx !

przez ~brylant,
    2009-10-07 07:38:04

CYTAT(fritki @ Oct 6 2009, 22:59 PM) Witam chłopaki !bedzie konkretnie, bylbym wdzieczny za rady mam następujący problem - potrzebuje sie troche podrzezbic. konkretnie brzuch i klatke. ramiona mam b rozbudowane (od plywania i silki), biceps/triceps elegancki, plecy ladne, dupka spoko, nogi chude ale olac je - mankamentem są klatka i brzuch... tluszczu nie mam za duzo, a na pewno nie tyle zeby zakrywal abs, problemem jest brak miesni raczej.mam 185cm i waze ok. 80 kgobecnie do grudnia mam codzienny d...więcej

przez ~fritki,
    2009-10-07 11:01:08

czyli mam wiecej wcinac kurczaka/tunczyka etc (jogurty tez, czy to juz inna kategoria bialka ?) ? jak juz mowilem koktaile wole sobie darowac. kiedy najlepiej ? po/przed treningiem czy w ciagu calego dnia rownomiernie ?

przez ~psyho89,
    2009-10-07 12:58:05

Mówię Ci - zaprzyjaźnij się z koktajlami białkowymi. W momencie gdy spożywasz mniej węglowodanów i tłuszczy a więcej białka - masz poczucie sytości i budujesz czystą masę mięśniową. Nie rozumiem jak od białka mogłeś stworzyć oponę, może nie przykładałeś się do treningu? Dam Ci małą wskazówkę - jeśli pot spływa z Ciebie zarówno po 5 minutach jak i 60 podczas treningu i marzysz o końcu - to znaczy że się postarałeś, w innym przypadku - ciśnij ostrzej.

przez ~fritki,
    2009-10-07 13:06:11

sa w polsce jakies bialka bezsmakowe, nieslodkie ?pilem muscle milk przez rok i mam wrazenie ze zle wplywal na moja cere

przez ~psyho89,
    2009-10-07 13:18:20

CYTAT(fritki @ Oct 7 2009, 12:59 PM) sa w polsce jakies bialka bezsmakowe, nieslodkie ?pilem muscle milk przez rok i mam wrazenie ze zle wplywal na moja cereWiesz, am musisz popróbować co na Ciebie jak działa. Setki razy już każdy mówił rzecz oczywistą " nie ma sprawdzonych sposobów treningu dającym każdemu identyczną sprawność " Więc to samo tyczy białek, ok - działają praktycznie na każdego, ale sam musisz sprawdzić jak dokładnie co działa na Twój organizm więc wpisz w google " białko ...więcej

przez ~brylant,
    2009-10-07 18:01:47

CYTAT(fritki @ Oct 7 2009, 10:54 AM) czyli mam wiecej wcinac kurczaka/tunczyka etc (jogurty tez, czy to juz inna kategoria bialka ?) ? jak juz mowilem koktaile wole sobie darowac. kiedy najlepiej ? po/przed treningiem czy w ciagu calego dnia rownomiernie ?Oj Fritki,kupe białka masz w wielu prod. a nie wiem co Ty akurat lubisz,napisze z czego ja dostarczam budulca:rano do shake'a białko serwatkowe,potem serki wiejskie takie ziarniste z biedronki(produkuje mlekowita, w smaku najlepsze na rynku a cena=...więcej

przez ~fritki,
    2009-10-08 15:27:35

jeszcze szybkie pytanie dot zywienia:czy czekac az bede lekko glodny zanim cos zjem, czy lepiej co ~5h cos zjadac (jakis owoc/jogurt/etc) pomimo ze nie czuje glodu ?

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA