REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Problem z klatką
    przez ~barthezz23,
    2009-09-18 00:20:12

Witam!Proszę o pomoc osoby, które mogą wnieść coś do tematu.Ćwiczę jakieś 2 lata i od 3 miesięcy mam zastój jeśli chodzi o rozrost klatki piersiowej oraz ciężarów, jakiejestem w stanie podnieść wyciskając leżąc. Staram się urozmaicać treningi,ale jakoś mito chyba nie wychodzi. Próbowałem używać kreatyny Treca ale bez rezultatów.Główne ćwiczenia które stosuję to:-wyciskanie w poziomie-wyciskanie w skosie-rozpiętki na poziomej i skośnej -wyciskanie sztangielek-bramaHelp...

przez ~figo87,
    2009-09-18 00:35:06

kreatyna to nie wszystko... jak często ćwiczysz klatke piersiowa? ?? stosujesz jakąś dietę? z tego jakie ćwiczenia wypisałeś to wszytsko powinno byc dobrze...

przez ~barthezz23,
    2009-09-18 06:57:29

Trenowałęm raz, poźniej 2 razy w tygodniu (na początek i koniec tygodnia). Diety nie stosuje, tzn. nie jem fast foodów i staram sie ograniczać słodycze.

przez ~Borys,
    2009-09-18 16:03:39

No właśnie.... dieta. Mięśnie rosną poza siłownią..Poza tym nic nie piszesz o technice... Próbowałeś już serii na zasadzie tzw. "zdejmowania" albo treningu typowo siłowego ?

przez ~barthezz23,
    2009-09-20 19:34:58

Próbowałem obu metod. Pierwsza jakoś nie moze mnie przekonac.Może podpowiedz przy treningu masowym od jakiej ilości powtórzeń zaczynać?

przez ~psyho89,
    2009-10-07 00:34:39

Ja myślę ze spróbuj albo zaczynać od dużych ciezarow i co serie zmniejszaj je ale zwiekszaj powtorzenia albo odwrotnie, zacznij od dosc solidnego i co serie dokladaj po pare kg i...gorące polecam robić serie łączone bez odpoczynku - pociśniesz klate jak trzeba. Zrób przykladowo standardowe wyciskanie w serii lączonej z rozpietkami i spieciami na wyciągach - boli? to dobrze. I urosnie.

przez ~barto555,
    2009-10-14 22:14:02

Na problem z rozbudowaniem klatki jest tylko jeden najbardziej efektywny sposob czyli ropietki , gdyz to one najbardziej rozbudowuja klatke piersiowa a nie jak wiekszosc mysli ze wyciskanie na plaskim!!!Pamietaj rowniez od diecie , tylko dieta i wytrwalosc w tym co robisz przyniesie efekty !!!Podaje Ci trening piramidowy na mase , rzezbe i (sila tez nawet idzie przy tym Najpier rozgrzewka , poloz sie na lawce i dobrze rozciagnij miesnie klatki lekkim ciezarem wez 10-12 kg dobrze spompuj k...więcej

przez ~psyho89,
    2009-10-14 23:33:39

CYTAT(Barto @ Oct 14 2009, 21:07 PM) ja obecnie wydalem na odzywki 1600zl kupilem real mass i novedex z gaspari nutrition, bsn-no xpolde , animal pak i nitro, 100% izolate protein wiec masa idzie;)Tak - a potem odżywki się skończą ( chyba ze kazda pensje bedziesz wydawal na nie ) i masa pójdzie...w ch*j ;]

przez ~quartz,
    2009-10-14 23:39:42

CYTATa problem z rozbudowaniem klatki jest tylko jeden najbardziej efektywny sposob czyli ropietki , gdyz to one najbardziej rozbudowuja klatke piersiowa a nie jak wiekszosc mysli ze wyciskanie na plaskim!!!Słaby żart.CYTATWaze 76kg przy wrzoscie 175 a na rozpietki w ostatniej seri biore 43kg wiec chlopaki sterydy sie dziwia na silce;)Mi wystarczą dwie hantelki po 10-12kg, w rozpiętkach liczy się technika ,a nie ciężar.Do autora:1. Wprowadź/zmodyfikuj dietę2. Wprowadź zmiany do treninguJa co tydzień ...więcej

przez ~barto555,
    2009-10-15 00:22:27

Po pierwsze to nie stosuje odzywek caly czas tylko robie sobie z nich kuracje co 4 miesiace bo jak jesz kolezko odzywki caly czas to przestaja dzialac ))Po drugie nie wydaje calej pensji na to , to ciekawe z czego bym zyl??Po trzecie nie spada mi masa po odstawieniu odzywek bo caly czas sie laduje bialkiem , moze zejdzie 1-2kg wody ktora kreatyna zaciagnela;))Po czwarte odnosie niby mojego zartu to wpadnij na silke to zobaczymy kto ma racje!!! hot bodys gym , Leicester ,w uk !!! zaprasz...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5
REKLAMA