REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Polecane przez was książki o treningu siłowym?
    przez ~dziaber,
    2011-07-11 19:56:16

Witam!Poszukuję publikacji/książki ,które przedstawi założenia treningu fitness krok po kroku.Założenia treningowe,cykle itd.Nie ma problemu ze znalezieniem książek na temat treningu kulturystycznego,jednak to mi nie odpowiada.Bardziej odpowiada mi umięśniona i szczupła sylwetka z zachowaniem balansu między sprawnością,a wyglądem.Niestety publikacje ,na które natrafiłem omawiają jedynie kształtowanie samej masy mięśniowej i przewijają do znudzenia cykle masa/redukcja/rzeźb i tak wkoło.Co myślicie o książce &...więcej

przez ~many77,
    2011-07-15 18:04:34

Padło dużo ciekawych tytułów. Zna ktoś jednak jakieś książki na temat odżywiania oraz tego jak jedzenie i różne wartości oraz elementy wpływają na organizm? Chodzi mi o jakieś książki pod kątem treningu oczywiście.

przez ~adrianw,
    2011-07-16 14:15:46

Książka o treningu i odżywianiu:The U.S. Navy SEAL Guide to Fitness and Nutrition.

przez ~many77,
    2011-07-16 15:48:39

wydaje sie być świetną książką.. tylko gdzie ją zdobyć.. oprócz ebaya i amazona narazie nie znalazlem nigdzie niestety

przez ~wianek07,
    2011-07-16 20:04:50

tutaj masz ebooka:)

przez ~dziaber,
    2011-07-17 13:11:17

\'many77\' napisał(-a):Padło dużo ciekawych tytułów. Zna ktoś jednak jakieś książki na temat odżywiania oraz tego jak jedzenie i różne wartości oraz elementy wpływają na organizm? Chodzi mi o jakieś książki pod kątem treningu oczywiście."Żywienie w sporcie" Anity Bean.Jest w niej wszystko co być powinno,szczegółowa,konkretna.Trochę dużo przypisów i odnośników do badań,ale czyta się to dosyć przyjemnie.

przez ~roebaum,
    2011-07-18 15:56:26

Najlepsze pozycje:Technika ćwiczeń i trening siłowy (uwaga, bardzo dokładnie, przekroje pleców etc)Starting Strength - Mark Rippetoe, PhD Lon Kilgore.Kulturystyczne:Stuart McRobert - Brawn - książka/encyklopedia która wywołała rewolucję w świecie kulturystyki, jest w niej dosłownie wszystko.Chad Waterbury - Muscle Revolution i wyżej wspomniane książki Christiana Thibaudeauodradzam książki Weidera i Arnolda, są to rady dla ludzi którzy biorą SAA i HGH, nie sprawdzą się u naturalnych kulturystów/ ludiz którzy ćwicza.

przez ~franklingrylls,
    2011-07-18 17:00:41

ja polecam "Nagi wojownik" - Pavel Tsatsouline książkę napisał trener siłowy komandosów rosyjskiej jednostki specjalnej Specnaz, opowiada m.in. o metodzie smarowania gwintów. Ogólnie trening z własnym obciążeniem i wolnymi ciężarami. Nie przeczytałem jeszcze całej, ale polecam...

przez ~dziaber,
    2011-08-04 00:47:26

Czy ktoś na forum zna jakąś dobrą pozycje nt."Kineziotaping'u",jakie publikacje polecacie?

przez ~lukaszenka,
    2011-08-04 17:03:34

[usunięte ze względu na 8 pkt Zasad Forum]to polecam

• ODPOWIEDZ +
1 ... 2 3 4 ... 5
STRONA 3 z 5
REKLAMA