REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Polecane przez was książki o treningu siłowym?
    przez ~struz,
    2010-03-07 12:36:24

Witam, ostatnio dość intensywnie poszerzam swoją wiedzę na temat treningu siłowego. I tu pojawia się moje pytanie na temat książek, może macie jakieś bardzo dobre które chcielibyście polecić początkującym?Dużo dobrego słyszałem na temat ksiązki :KING IAN, LOU SCHULER"NOWOCZESNY TRENING SIŁOWY" może ktoś czytał?

przez ~Borys,
    2010-03-07 13:04:15

"Kulturystyka - System Joe Weidera"

przez ~szwircu,
    2010-03-07 13:20:29

\'Struz\' napisał(-a):KING IAN, LOU SCHULER"NOWOCZESNY TRENING SIŁOWY" może ktoś czytał?Ta książka jest bardzo dobra właśnie dla początkujących.System Weidera też jest niezły - w zasadzie zbiór najważniejszych info o kulturystyce.

przez ~struz,
    2010-03-07 13:23:45

Już przeczytałem A na siłowni właśnie robię 3 miesiąc jego treningu ogólnorozowjowego

przez ~hustla,
    2010-03-07 14:11:33

Robert Dos Remedios-MH Power TrainingOliver Lafay-Trening Siłowy Bez Sprzętu

przez ~MH Admin,
    2010-03-07 18:15:26

Robert Dos Remedios-MH Power TrainingNa naszej stronie jest artykul o Coachu Dosie - gdyby ktos sie zastanawial, czy warto te ksiazke kupic, warto wczesniej go przeczytac:Żeby stać się większym, musisz najpierw być silniejszy - twierdzi Robert Dos Remedios, najlepszy uniwersytecki trener Ameryki 2006 roku. Coach Dos zdradza MH swoją filozofię treningu i swoich 5 najlepszych sposobów na zbudowanie masy, siły i wytrzymałości: PozdrawiamMH Admin

przez ~hustla,
    2010-03-07 18:25:54

Zgodzę się z MH Adminem bo wlaśnie ten artykuł zmienił moje podejście do trenowania, potem wyżej wymieniona książka i jeszcze doświadczenie. Ale proponuje przeczytać artykuł.

przez ~bijuu,
    2010-03-07 19:19:53

"Kulturystyka - Jasiukowicz""Kulturystyka - Joe Weider""Arnold S. - Encyklopedia Kulturysty""Arnold S. - Jak osiągnąć sukces"

przez ~szczychu,
    2010-03-07 20:01:48

\'MH napisał(-a):Na naszej stronie jest artykul o Coachu Dosie - gdyby ktos sie zastanawial, czy warto te ksiazke kupic, warto wczesniej go przeczytac:Żeby stać się większym, musisz najpierw być silniejszy - twierdzi Robert Dos Remedios, najlepszy uniwersytecki trener Ameryki 2006 roku. Coach Dos zdradza MH swoją filozofię treningu i swoich 5 najlepszych sposobów na zbudowanie masy, siły i wytrzymałości: PozdrawiamMH AdminGdzie można kupić tą książkę Pana Roberta(allegro, merlin, empik)? "Men's Health Power Training" czy tak się ona nazywa? Występuje w języku polskim?

przez ~hustla,
    2010-03-08 07:37:09

Ja ją znalazłem tylko w jezyku angielskim, a jej tytuł to "Men's Health Power Training". Wpisz w google i napewno znajdziesz.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5
REKLAMA