REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Piłka ręczna
    przez ~saber,
    2009-01-27 16:49:40

Interesujecie się trochę piłką ręczną, czy też szczypiorniakiem? Dzisiaj o 20:30 mecz na wagę finału. Jak oceniacie szanse z Norwegią? Moim zdaniem mecz będzie bardzo zacięty ale głęboko wierzę, że uda nam się jednak wygrać. W dwóch ostatnich meczach z Danią i Serbią nasz zespół pokazał klasę. Zasłużyliśmy na półfinały. Mam tylko nadzieję, że Niemcy i Dania cudownym zbiegiem okoliczności nie wyrzucą wyniku remisowego.

przez ~luki,
    2009-01-27 17:40:14

Ja wiem tylko jedno - mecz bedzie arcyciekawy. Oczywiscie bede krzyczal ze szczescia,gdy Polacy beda trafiac do bramki Norwegow i przeklinac, gdy sytuacja bedzie wygladala odwrotnie. Luki

przez ~whitechocolatte,
    2009-01-27 18:20:35

NIe sądze aby niemcy zremisowali ten mecz chociaz do połowy jest remis 14;14 bo w przypadku naszej porażki z Norwegią niemcy wtedy odpadają z turnieju:)- panowie podaje link na mecz Niemcy - Dania kibicujcie. Oby tylko nie padł remis. Wieczorem oczywiście będą wielkie emocje wierze w to ,że podtrzymamy naszą passe

przez ~whitechocolatte,
    2009-01-27 19:13:00

co za mecz na 1.40min przed końcem był remis Duńczycy dzięki Bogu wygrali 2 golami i jezeli tylko wygramy z Norwegami to walczymy o medale

przez ~saber,
    2009-01-27 21:07:13

Super, że Niemcy przegrali! Jesteśmy po pierwszej połowie i remis. No niech zagrają na 100% swoich możliwości. Musimy to wygrać!Szmal znowu robi co do niego należy. Żal trochę tych wszystkich nie wykorzystanych sytuacji, ale Norwegowie podobnie.

przez ~SoltyS,
    2009-01-27 22:04:47

CUD!!!!!Wygraliśmy!!Ostanie 2 minuty to takie emocje,ze mało co w Tv nie wszedłem;p Teraz będzie mecz z Chorwacją,ale będzie dobrze

przez ~mulemans,
    2009-01-27 22:07:22

Normalnie Brak mi slow xD

przez ~saber,
    2009-01-27 22:11:39

Niesamowite. Dokładnie ostatnie minuty, a szczególnie sekundy to wyszedłem z siebie. Przy tej sytuacji jakieś 4-5 minut do końca jak Szmal obronił, ale dobitka weszła i znowu były 2 bramki przewagi już myślałem, że będzie ciężko. No i było ciężko jak cholera! Ale czegoś takiego to się nie spodziewałem Graliśmy gorzej w tym meczu, zarówno ogólnie porównując do całego turnieju i Norwegii te bramki dużo łatwiej przychodziły, ale ostatnia akcja mistrzowska. A wszystko wyszło z tego, że remis ani nam ani Norwegii...więcej

przez ~whitechocolatte,
    2009-01-27 22:40:01

\'saber\' napisał(-a):Niesamowite. Dokładnie ostatnie minuty, a szczególnie sekundy to wyszedłem z siebie. Przy tej sytuacji jakieś 4-5 minut do końca jak Szmal obronił, ale dobitka weszła i znowu były 2 bramki przewagi już myślałem, że będzie ciężko. No i było ciężko jak cholera! Ale czegoś takiego to się nie spodziewałem Graliśmy gorzej w tym meczu, zarówno ogólnie porównując do całego turnieju i Norwegii te bramki dużo łatwiej przychodziły, ale ostatnia akcja mistrzowska. A wszystko wyszło z tego, że remi...więcej

przez ~lep1,
    2009-01-27 22:48:21

coś pięknego:) byle udało im się wygrać z Chorwacją i będzie medal

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA