REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Pierwsze treningi - jak zacząć
    przez ~detoks,
    2012-01-05 17:46:36

Trening dla zielonych, czyli jak zacząć.2 treningi obwodowe dziennie, 3x w tygodniu, co drugi dzień. Większe grupy mięśniowe.Trening pierwszy poranny. Trening brzucha.[color=\"#6B8E23\"]Pierwsze tygodnie:[/color] 6 ćwiczeń po 15 powtórzeń w 3 seriach. Łącznie 270. Intensywne tempo - maksymalny czas treningu 30 minut.[color=\"#0000CD\"]Kolejne tygodnie:[/color] 6 ćwiczeń po 15 powtórzeń w 4 seriach. Łącznie 360. Intensywne tempo - maksymalny czas treningu 30 minut.[color=\"#FFA500\"]Dalsze[/color] i [color=\"#FF0...więcej

przez ~detoks,
    2012-01-06 20:33:14

Trening obwodowy typu FBW.[color=\"#FF0000\"]Niedziela - dzień treningu siłowego[/color]Trening poranny - brzuch (30 minut).5 ćwiczeń po [color=\"#6B8E23\"]15[/color] powtórzeń w [color=\"#0000CD\"]3[/color]|[color=\"#FFA500\"]4[/color]|[color=\"#FF0000\"]5[/color] obwodach.[list][*]Unoszenie nóg w zwisie na drążku z rotacją na boki.[*]Rowerek z brzuszkami.[*]Scyzoryki z piłką lekarską.[*]Skręty tułowia w sadzie równoważnym z piłką lekarską.[*]Rąbanie piłką lekarską.[/list]Trening wieczorny - grzbiet/plecy (60 m...więcej

przez ~kaczoreq,
    2012-02-28 21:03:27

Trening wcale nie musi być specjalny, a po prostu dawać przyjemność. Dodałbym, że powinien dawać efekty ale to się wiąże z przyjemnością.

przez ~dilu,
    2012-02-28 22:39:01

Mam wrażenie, że te wszystkie restrykcje dietetyczne oraz treningi są układane dla ludzi bezrobotnych albo którzy mają tyle kasy, że nie muszą pracować.

przez ~kelo91,
    2012-02-28 22:51:39

\'Merkury\' napisał(-a):Mam wrażenie, że te wszystkie restrykcje dietetyczne oraz treningi są układane dla ludzi bezrobotnych albo którzy mają tyle kasy, że nie muszą pracować.Popieram Taki trening to mógłbym robić gdybym był instruktorem a nie jestem i nie mam tyle czasu Mój trening ogranicza się do pn wt pt i na siłowni spędzam z 2-3 godzinki wliczając w to wszystko trening siłowy , brzuch, skakankę , 20 minutowy interwał na rowerku, prysznic i gre w trambambule

przez ~kissu,
    2012-02-28 23:46:11

Trening dobry ale moim zdaniem powinien on trwac max 2 miesiące bo brakuje ćwieczeń z ciężarami,ogólnie trening wydaje mi sie mało intensywny.Dodatkowo nie wiem czy nieświadomie plan ułożyłeś z priorytetem na plecy,klatka jest słabo angażowana.Jakbym mial bawić się w układanie planu dla zielonego(chociaż sam obecnie stosuje bo pomaga na stagnacje w treningu) to bardziej połączenie FBW z HST.Co drugi dzień ćwiczyć 3x w tygodniu całe ciało.

przez ~detoks,
    2012-02-28 23:51:08

Obaj macie rację, Merkury i kelo91. Ten plan treningowy jest z rodzaju tych, które można scharakteryzować następująco: "Zastopuj całe swoje dotychczasowe życie i poświęć 90 dni na intensywny trening".A przy okazji...Gdzieś tam w jakimś wątku ktoś z Was nie dowierzał jak można aż tak zmienić swoje ciało w czasie 90 dni pisząc "ja trenuję dłużej i nie osiągnąłem takich efektów", a kto inny od razu zasugerował, że to pewnie dzięki legalnym sterydom, czyli prohormonom...Ludzie, większość z Was po...więcej

przez ~detoks,
    2012-02-28 23:55:23

\'Kissu\' napisał(-a):Trening dobry ale moim zdaniem powinien on trwac max 2 miesiące bo brakuje ćwieczeń z ciężarami,ogólnie trening wydaje mi sie mało intensywny.Dodatkowo nie wiem czy nieświadomie plan ułożyłeś z priorytetem na plecy,klatka jest słabo angażowana.Jakbym mial bawić się w układanie planu dla zielonego(chociaż sam obecnie stosuje bo pomaga na stagnacje w treningu) to bardziej połączenie FBW z HST.Co drugi dzień ćwiczyć 3x w tygodniu całe ciało.Nałóż na siebie kamizelkę obciążeniową i wykorzystaj ...więcej

przez ~unbroken,
    2012-04-23 11:50:46

\'Drapieżca\' napisał(-a):Do tego treningu polecam suplementację izolatem białka serwatkowego Isolate 100 i jabłczanem kreatyny CM3 w dwóch ostatnich miesiącach.Możesz podać jakąś alternatywę dla tych suplementów? Chodzi mi o coś tańszego.., ale nie beznadziejnego.Mam zamiar pierwszy raz w życiu wspomóc się suplementem (izolat białka). Domyślam się, że to co podałeś jest super jakościowo, ale zwyczajnie mnie na to nie stać.

przez ~detoks,
    2012-04-23 17:10:11

\'UnBrokeN\' napisał(-a):Mam zamiar pierwszy raz w życiu wspomóc się suplementem (izolat białka). Domyślam się, że to co podałeś jest super jakościowo, ale zwyczajnie mnie na to nie stać.Hmm, niestety nie jestem w stanie nic faktycznie tańszego Ci zaproponować. CFM-y zawsze są drogie niezależnie od marki.Ongiś wpadł mi jeszcze w oczy izolat białka serwatki Vitalmaxa, bo każde 30g jest umieszczone w podręcznych saszetkach (40 po 30g):Ale...Primo, to jest 1200g, więc suma sumarum wychodzi drożej niż tamten 1800g.Secundo, nie spodobał mi się aspartam w składzie.

• Produkty z kategorii: bezrękawniki znajdziesz w sekcji MH Zakupy: Bezrękawniki online
  • ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA