REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Opinie ogólnie ;) sylwetka/plan/dieta
    przez ~kelo91,
    2011-11-17 12:37:19

Na wstępie chciałbym się przywitać gdyż jest to mój pierwszy post No więc za intensywny trening na siłowni wziołem się 3,5 miesięca temu wcześniej również nie byłem zastany zawsze jakaś forma aktywności fizycznej była mma/muay thay/bjj/basen/rolki. Sporty walki z braku czasu odrzuciłem.Mam 20 lat 180 cm wzrostu 75 kg wagi trenuje obecnie 3 razy w tygodniu gdyż czytałem troche a niepokoje się o biceps tzn. wszystko się rozwija a on jakby się zastał czytałem o tym że nadwyrężając biceps powodujemy jego skurcz i do...więcej

przez ~koneser,
    2011-11-17 13:07:12

Elo.Biceps to mały mięsień więc za bardzo go nie przeciążaj. Poćwicz jeszcze troche (3 mies). Możesz też pomyśleć o wprowadzeniu 4 dniowegi treningu w tyg. Bicepsowi będziesz mógł poświęciś wtedy 1 osobny trening, no chyba ,że nie masz czasu jak napisałeś. W jakie dni ćwiczysz brzuch??PS: Jak na 20to latka to dobra sylwetka. Pewno na SW robiliscie często aeroby co?

przez ~silver,
    2011-11-17 13:27:02

Powiem tak: twoja sylwetka jest nieporównywalnie lepsza od treningu i diety.Bo niestety to drugie kuleje, ale to dopiero początki, wkońcu dojdziesz i w tym do profeski Moim zdaniem zmień trening- poszukaj na forum, daj do oceny. Z dietą podobnie- jak jesteś na masie to przede wszystkim mięso drobiowe, wołowe, jajka, nie widze u ciebie orzechów, oliwy.No ale wszystko do wprowadzenia, powodzenia!

przez ~sakii,
    2011-11-17 18:31:01

\'silver\' napisał(-a):Powiem tak: twoja sylwetka jest nieporównywalnie lepsza od treningu i diety.Bo niestety to drugie kuleje, ale to dopiero początki, wkońcu dojdziesz i w tym do profeski Moim zdaniem zmień trening- poszukaj na forum, daj do oceny. Z dietą podobnie- jak jesteś na masie to przede wszystkim mięso drobiowe, wołowe, jajka, nie widze u ciebie orzechów, oliwy.No ale wszystko do wprowadzenia, powodzenia!zgadzam się. Koleś sylwetkę ma naprawdę świetną. Ale więcej na tej diecie nie ujedzie. Nie ma...więcej

przez ~LilPeneros,
    2011-11-17 21:13:24

Po pierwsze, to zmień trening SPLIT na trening FBW, kiedyś już pisałem dlaczego FBW jest lepszą opcją.Jeśli pomiędzy czasem w którym robiłeś pierwsze zdjęcie, a czasem w którym robiłeś drugie zdjęcie jest tylko 4 miesiące przerwy, to zrobiłeś niesamowite postępy.Oczekuj na PW ode mnie.

przez ~kelo91,
    2011-11-17 23:05:01

Cieszy mnie odzew Zdjęcie numer 1 i 2 to nie jest odstęp tych paru miesięcy. Wiadomo za małolata ma się jako taka figure potem troche mi przybyło brzucha (zdjęcie 1) nagle się ocknołem i wziołem za siebie .Najpierw nieszczęsny Weider jednak strasznie mnie nudził. Doszedłem do wniosku że lepiej robić sumiennie codziennie ćwiczenia z A6W lecz w mniejszym natężeniu 2 serie po mniej powtorzeń. Można rzecz że baza wypadową do obecnej sylwetki było to:I z tego w 3 miechy zbudowałem to co widać (zdjęcie wykonane na teg...więcej

przez ~sw90,
    2011-11-18 00:30:22

nie ma budulca, nie będzie postępu. przy obecnej wadze wyglądasz dobrze, być może Twój organizm z tego więcej nie wyciśnie. wzbogać dietę, wrzuć do oceny. możesz próbować i tak utrzymywać neutralny bilans kaloryczny, ale naprawdę do 5 kg w górę zwiększyłoby Twoją szansę na przyrosty

przez ~kelo91,
    2011-11-18 11:52:15

Jak pisałem przybrałem narazie 3 kg ile musze odczekać (pzyzwyczaić organizm) żeby mógl przybrać kolejne 3-5 kg bez rozstępów ? Bo ich najbardziej się obawiam

przez ~LilPeneros,
    2011-11-18 13:02:53

\'kelo91\' napisał(-a):Jak pisałem przybrałem narazie 3 kg ile musze odczekać (pzyzwyczaić organizm) żeby mógl przybrać kolejne 3-5 kg bez rozstępów ? Bo ich najbardziej się obawiam Jeżeli będziesz przybierał od 0,5 do 1 kg miesięcznie, to rozstępów być nie powinno, w przeciwieństwie do tych którzy stosują cykle sterydowe - oni przybierając na masie kilka razy szybciej niż napisałem prawie zawsze mają rozstępy.

przez ~kelo91,
    2011-11-18 13:08:40

Te 3 kg przybrałem dośc szybko na przestrzeni 1,5 miecha i narazie chce utrzymac te 75 kg żeby dać odpocząc skórze niech się troche rozciągnie i przyzwyczaja Nie mam zamiaru potem walczyć z rozstępami jestem młody mam czas na przybranie paru kg Dzieki z góry za wszystkie rady które już otrzymałem od poniedziałku zmieniam trening i popracuje nad dietą która wrzuce później do oceny myśle że w przyszłym tyg

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 19
STRONA 1 z 19
REKLAMA