REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Men's Health: Trener
    przez ~codename47,
    2009-03-31 22:50:16

Witam Zakładam ten temat w celu podzielenia się opiniami na temat treningów z numeru specjalnego MH: Trener.Czy ktoś z Was już wykonał któryś z zawartym w nim planów treningowych? Ja sam nie mam się czym pochwalić, alee... Od dwóch dni robię "Twoje zadanie domowe; poziom A" i muszę powiedzieć, że... no nie jest złe. Napiszę coś więcej, jak skończę poziom A i zacznę poziom B- a to będzie w nastepnym tygodniu.Pozdrawiam.

przez ~luki,
    2009-03-31 23:03:13

Skonczylem trening obwodowy. Efekty: zdecydowanie mniej tluszczu, znowu widoczny abs, miesnie ciutke wieksze i ciutke wiecej sily, zdecydowanie lepsza kondycja. Juz jestem po tygodniu treningu na mase, 1 kg~ do przodu, widze, ze wieksze ciezary zakladam, koszulki lepiej przylegaja. To na tyle. Luki

przez ~codename47,
    2009-03-31 23:06:31

O kurdeee No, to ja się biorę Za... 10 tygodni też coś napiszę więcej A poprzedziłeś własnie ten obwodowy czymś innym z numeru, czy od razu?

przez ~luki,
    2009-03-31 23:09:40

CYTAT(Chuck @ Mar 31 2009, 22:59 PM) O kurdeee No, to ja się biorę Za... 10 tygodni też coś napiszę więcej A poprzedziłeś własnie ten obwodowy czymś innym z numeru, czy od razu?Obwodowy to poczatek tego "glownego" planu na 2009 rok. Trwa 2 miesiace. Ja robilem go 1 miesiac, gdyz miesiac wczesniej konczylem trening na silowni, wiec dluzszej przerwy nie mialem.Luki

przez ~codename47,
    2009-03-31 23:16:22

Aha, chyba że tak. No ja ruszam powoli z tym A rozumiem, że po tych wszystkich planach treningowych, to już te dodtakowe? Znaczy dobrze by było?

przez ~luki,
    2009-03-31 23:41:48

CYTAT(Chuck @ Mar 31 2009, 23:09 PM) Aha, chyba że tak. No ja ruszam powoli z tym A rozumiem, że po tych wszystkich planach treningowych, to już te dodtakowe? Znaczy dobrze by było?Tak. Robisz plan glowny, ktory sklada sie z kilku etapow, a pozniej dobrze by bylo machnac te "robisz i masz" czy cos takiego. Oczywiscie skladajac to w jakis plan, bo jechac na silownie by zrobic 2 cwiczenia na biceps mija sie z celem.Luki

przez ~rjin,
    2009-04-02 00:17:13

CYTAT(*Luki* @ Mar 31 2009, 22:56 PM) Skonczylem trening obwodowy. Efekty: zdecydowanie mniej tluszczu, znowu widoczny abs, miesnie ciutke wieksze i ciutke wiecej sily, zdecydowanie lepsza kondycja. Juz jestem po tygodniu treningu na mase, 1 kg~ do przodu, widze, ze wieksze ciezary zakladam, koszulki lepiej przylegaja. To na tyle. LukiLuki pytanie troche OT do Ciebie. Gdzie kupiłeś trenera w białymstoku? Bo szukalem w kolporterach, empikach i nie widzialem

przez ~luki,
    2009-04-02 16:33:28

CYTAT(Maciej @ Apr 2 2009, 0:10 AM) Luki pytanie troche OT do Ciebie. Gdzie kupiłeś trenera w białymstoku? Bo szukalem w kolporterach, empikach i nie widzialem Juz nie pamietam, ale chyba w galerii Kwadrat. Jest tam taki maly sklepik z gazetami. Teraz juz go tam napewno nie znajdziesz. Mysle, ze najlepsza opcja byloby zamowienie przez mh.pl lub allegro.Luki

przez ~codename47,
    2009-04-11 15:49:33

Mam pytanie. Bo szczerze mówiąc trenign obwodowy, zresztą tak jak kazdy inny w gazetce, "zabiera piątkowy wieczór". Czy np. przesunięcie piątku na czwartek to dobra opcja?

przez ~luki,
    2009-04-11 16:06:54

CYTAT(Chuck @ Apr 11 2009, 15:42 PM) Mam pytanie. Bo szczerze mówiąc trenign obwodowy, zresztą tak jak kazdy inny w gazetce, "zabiera piątkowy wieczór". Czy np. przesunięcie piątku na czwartek to dobra opcja?Czyli treningi pon , sr , czw? Czy ja wiem... W sumie jest to trening obwodowy i do jakichs megauszkodzen w miesniach nie dochodzi. Lepiej jednak, abys zmienil godzine cwiczen zamiast dnia, poniewaz jak przejdziesz do nastepnych planow to 2 dniowy odpoczynek bedzie konieczny.Luki

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 8
STRONA 1 z 8
REKLAMA