REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Jakiej muzyki słuchacie na treningach ?
    przez ~rogal12321,
    2009-02-01 20:44:41

u mnie na silce jest radio i leci tam 20 ciagle powtarzajacych sie kawalkow ,teksty piosenek znam na pamiec juz ;p

przez ~kumien,
    2009-02-01 23:54:14

Ja jak biegam staram się układać listę bardziej żywiołową, szybkie kawałki Jacksona przemieszane z muzyką trance (Gbariel & Dresden, Armin van Buuren). Jak załączy sie ulubiony kawałek od razu mam z 10 KM więcej

przez ~shaq44,
    2009-02-02 09:47:24

Ostatnio próbowałem pobiegać z muzą proponowaną do biegania przez Nike - mix LCD Soundsystem etc. Nieźle się biega, a muza dokładnie pokrywa się z moim rytmem biegu przez 10 K. Polecam.

przez ~jacekg,
    2009-02-02 10:54:13

\'Shaq44\' napisał(-a):Ostatnio próbowałem pobiegać z muzą proponowaną do biegania przez Nike - mix LCD Soundsystem etc. Nieźle się biega, a muza dokładnie pokrywa się z moim rytmem biegu przez 10 K. Polecam.Mógłbyś podać link do tego ,albo najlepiej wysłać mi emailem ? Chętnie przetestuję edit: Mix trwa 45 minut ? Jeżeli tak to już mam

przez ~Pafii,
    2009-02-02 11:02:53

Hej chłopaki, co ja tu czytam. Muzyka do biegania, do machania, do kręcenia ? Czy słuchacie muzyki tylko w ruchu ? Czy ktoś ma potrzebę słuchania muzyki dla sztuki ?Ja osobiści bez dźwięków ułożonych w dobry ciąg żyć nie potrafiłbym. Rock to moja pasja, ale uwielbiam też bluesa, jazz. Fantastycznie zaczynają brzmieć kapele folkowe.

przez ~matyss,
    2009-02-02 13:52:32

Kiedyś czytałem, że nie wskazane jest bieganie i słuchanie muzyki. Powodem były zmiany tempa biegu wraz ze zmianami tempa muzyki. Powiem szczerze, że zauważyłem coś podobnego podczas jazdy rowerem. Wzrost tempa muzyki prawdopodobnie powodował przyspieszenie jazdy i tym samym wzrost tętna. Co prawda rzadko jeżdżę ze słuchawkami, więc ciężko mi powiedzieć, że te zmiany były wywołane właśnie przez muzykę.W czasie treningu na trenażerze, rzadko słucham muzyki. Uwielbiam za to oglądać filmy

przez ~Pafii,
    2009-02-02 14:54:17

Tak, najzupełniej się z Tobą zgadzam, chociaż jeśli chodzi o rower można tak rytmicznie skomponować kawałki, aby nie tracić rytmu pedałowania na długich trasach. Przy Rush'u pokonuję zaplanowaną trasę znacznie szybciej , zakręcam się na maxa bez większego wysiłku . Nudę przy interwałach pływackich w basenie można umilić muzyką i to jest piękna sprawa. Zamiast w szumie obserwować linię słuchamy np: Miles'a Davis'a (efekt: szybsze nawroty)

przez ~saber,
    2009-02-02 18:29:25

\'Pafii\' napisał(-a):Tak, najzupełniej się z Tobą zgadzam, chociaż jeśli chodzi o rower można tak rytmicznie skomponować kawałki, aby nie tracić rytmu pedałowania na długich trasach. Przy Rush'u pokonuję zaplanowaną trasę znacznie szybciej , zakręcam się na maxa bez większego wysiłku . Nudę przy interwałach pływackich w basenie można umilić muzyką i to jest piękna sprawa. Zamiast w szumie obserwować linię słuchamy np: Miles'a Davis'a (efekt: szybsze nawroty) Robią już takie na bajerze sprzęty do ...więcej

przez ~SoltyS,
    2009-02-03 21:09:55

Mi przy muzyce wykonuje się praktycznie prawie każdą czynność lepiej, no może oprócz nauki,bo muszę mieć pełna ciszę Jak biegam lub jeżdzę na rowerze to często słucham rocku/punku np. The offspring , the killers, the rasmus, papa roach ,green day czy linkin park.Zawsze staram się dopasować szybkość muzyki to trasy jaką chcę przebyć w danym tempie. Nie siebie do muzyki,bo trasy 10km nie przebiegnę przy najmocniejszych kawałkach the offspring,bo mają naprawdę szybkie kawałki. Jak np. wsiadam na rower i mam do pr...więcej

przez ~damianao87,
    2009-02-23 13:34:08

rap, soul, jazz i elektroniczna najbardziej mnie kręci gdy ćwicze:)

• ODPOWIEDZ +
1 ... 2 3 4 ... 11
STRONA 3 z 11
REKLAMA