REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Jakiej muzyki słuchacie na treningach ?
    przez ~jacekg,
    2009-01-10 22:14:56

Cześć !Robiąc bardzo często treningi w domu sięgam po słuchawki.Muzyka daje mi kopa na treningu ,mobilizuje mnie do dalszej "walki".Sięgam głównie po mocne brzmienia ostatnią nutą ,która przedziera się do moich uszów pośród dźwięków żelastwa(ciężarów) jest ten dźwięk[yt]fVeu3LiNzog[/yt]Czekam na Wasze ulubione utworu ,które trafiają do Waszych uszu podczas wysiłku . Pozdrawiam !

przez ~saber,
    2009-01-10 22:34:03

Słucham głównie radia, ale z moich ulubionych do ćwiczeń:The Killers - Mr. Brightside[yt]sIgsDPsU-M0[/yt]The Killers - I've got soul, but I'm not a soldier[yt]dajn9Bk24CY[/yt]To tak na start

przez ~beloved,
    2009-01-10 22:50:46

@saberThe killers są świetni ;d zarówno na treningach i normalnie do słuchania . Mnie do wysiłku motywują bardzo melodyjne brzmienia, szczególnie z szybkimi i zwariowanymi gitarowymi riffami, np. 'Homecoming' Green Day'a albo 'Pieces of Truth' od Foxboro Hot Tubs - którzy swoją drogą są jedną i tą samą kapelą .

przez ~pazik911,
    2009-01-11 11:49:06

Rap z za oceanu, Bon Jovi, niekiedy Pakito, soundtrack z Rocky'iego, polski HH oraz Linkin Park. Zależy jaki mam nastrój.Zgadzam się z kolegami powyżej. The Killers jest świetne

przez ~shaq44,
    2009-01-11 14:49:47

\'pazik911\' napisał(-a):Rap z za oceanu, Bon Jovi, niekiedy Pakito, soundtrack z Rocky'iego, polski HH oraz Linkin Park. Zależy jaki mam nastrój.Zgadzam się z kolegami powyżej. The Killers jest świetne Słuchawki na uszach mam zazwyczaj wyłącznie do biegania. Ostatnio spróbowałem sobie słuchać audiobooka. Bardzo fajnie się biega, a przy okazji mam dobrą literaturę na uszach. A normalnie zazwyczaj: Slipknot, Rammstein, Rage Against The Machine, Metallica, Chemical Brothers, Faithless, Machine Head, Limp Bizqit...

przez ~lep1,
    2009-01-11 15:29:52

Przy tym dźwięku łapie taka moc że mogę zawsze zrobić jeszcze jedno pow więcej : )Fort Minor - Remember the name[yt]2Neop9OVaB8[/yt]

przez ~pepele,
    2009-01-15 17:41:05

Przy bieganiu i na rowerze te 4 są utwory zawsze mam na mp3:Rob Dougan - Clubbed To Death[yt]_YCGtT_FRYg[/yt]Rob Dougan - Clubbed To Death2[yt]MpscR6TVr9Y[/yt]Clint Mansell - Requiem for a dream[yt]e2Ma4BvMUwU[/yt]Clint Mansell - Dead Reckoning[yt]Pa33P9A5iHs[/yt]@Lep - dobry ten utwór

przez ~rvmer,
    2009-01-15 23:34:59

Witam!Zawsze lubiłem ćwiczyć przy muzyce powiedzmy "tanecznej" jak mocny house / techno. Choć takiej muzyki z zapałem w domu nie słucham, to w siłowni sprawdzaj się wyśmienicie. Podobnie dobry, mocny rock, ale tu trzeba uważać żeby nie trafić na jakąś smentną balladę gdyż efekt może być odwrotny do oczekiwanego.. Ostatnio jednak usłyszałem dwa kawałki które zupełnie mnie zaszokowały, wbrew pozorom ćwiczy się przy nich super, mianowicie:Motyw z reklamy reeeboka, jeśli ktoś kojarzy: Carmina Burana &q...więcej

przez ~rvmer,
    2009-01-15 23:38:57

Umknęło mi pepele, requiem for a dream pierwszy wpisałeś! Pozdrawiam w takim razie!

przez ~saber,
    2009-01-16 00:39:06

Ryba miałem ochotę przesłuchać 1 z kawałków które dodałeś, ale niestety syndrom YouTube już zadziałał i video poszło w pi... Inna sprawa nie wiem czy słyszeliście ale nowa polityka YT przewiduje, że czasami plik video zostawiają ale usuwają z niego dźwięk

• Produkty z kategorii: słuchawki do biegania znajdziesz w sekcji MH Zakupy: słuchawki do biegania bluetooth
  • ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 11
STRONA 1 z 11
REKLAMA