REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Jak znaleźć motywację?
    przez ~panzzarostem,
    2009-08-27 10:53:14

Czytałem trochę o motywacji i wszędzie potwierdzają że jest ona bardzo ważna , skąd czerpiecie motywacje do treningów .?może jakaś muzyka lub artykuł osoby co coś osiągnęła ? jak to jest...

przez ~godfather,
    2009-08-27 11:10:06

- Filmy z kulturystami ogromnie motywują, prawie każdy pros ma wydane DVD ze swoimi treningami, polecam!- Muzyka to wiadomo, można zamocować mp3 na opasce na rękę aby nie przeszkadzała w czasie wykonywania ćwiczeń.- Stawianie sobie celów, jeśli udaje ci się osiągnąć cel który sobie zamierzyłeś to ogromnie motywuje do dalszych zmagań !- Czytanie blogów i dzienników .

przez ~bijuu,
    2009-08-27 11:28:27

Idę i robię swoje , zbytnio się nie cackam . Nie ma że boli cóż ...Ale gdy już na prawdę przydałby się jakiś mocniejszy kop w tyłek właczam sobie Tysona a raczej jego trening ...Oglądam chwilę i już

przez ~czytacz,
    2009-08-27 11:38:15

Obecnosc seksownej dziewczyny na silowni niesamowicie dodaje powera i checi do trenowania

przez ~godfather,
    2009-08-27 11:44:48

\'Czytacz\' napisał(-a):Obecnosc seksownej dziewczyny na silowni niesamowicie dodaje powera i checi do trenowania Dokładnie, kiedyś trenowałem na strychu tam nie było zbyt wiele kobiet Na profesjonalnej siłowni jest ich sporo

przez ~bestsiwy,
    2009-08-27 12:25:20

zaloz sie z kolegami kto pierwszy wycisnie okreslony ciezar czy cos w tym stylu. nic tak nie motywuje jak rywalizacja.

przez ~bobas,
    2009-08-27 13:06:11

- rob sobie zdjecia co jakis czas- zmierz swoje obwody- pokaz miesnie jakiejs lasce niech sie pozachwyca twoimi miesniami mnie takie cos bardzo motywuje

przez ~figo87,
    2009-08-27 13:07:50

\'bestsiwy\' napisał(-a):zaloz sie z kolegami kto pierwszy wycisnie okreslony ciezar czy cos w tym stylu. nic tak nie motywuje jak rywalizacja.popieram...nic tak nie motywuję jak rywalizacja:) dajcie sobie np. dwa miesiące...i po tym czasie poproście przykładowo jakąś dobra koleżankę aby oceniła u kogo bardziej widac zmiany w sylwetce u mnie to najbardziej działało..

przez ~SoltyS,
    2009-08-27 15:18:44

Chcę być zdrowy i wysportowany,więc to robię Sprawność i dobry wygląd mnie przede wszystkim motywują. Na początku jest motywacja,a potem to co robię staje się częścią mojego życia.

przez ~darioos,
    2009-08-28 20:44:17

dla mnie :-muzyka-w najgorszym momencie przypominam sobie chwile , gdy zawiodłem , gdy ktoś sobie ze mnie drwi itd.-stawianie celów + sprawdzanie max co jakiś czas do tego musisz wiedzieć czego chcesz , być pewny siebie tylko ci coś osiągają .

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 15
STRONA 1 z 15
REKLAMA