[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Jak łączyć ćwiczenia ???
    przez ~elbartel,
    2009-03-26 14:27:25

Witajcie . Mam do was pytanie dotyczące kolejności wykonywania i łączenia ćwiczeń . Chcę ćwiczyć poszczególne partie mięśni :-Triceps-Biceps-Klatka-Plecy: Część górna (konkretnie motyle)-Przedramiona-Barki Treningi chcę wykonywać 3 razy w tygodniu i chcę że by na jednym treningu były ćwiczone 2 partie mięśniowe . Jak najlepiej je łączyć , co z czym ???Pozdrawiam

przez ~jacekg,
    2009-03-26 15:19:53

zdrastvujcie ! Na początku łączysz partie większą z mniejszą ,czyliklata + biceps lub triceps ,plecy + biceps lub triceps , nogi+ barki klata,plecy,nogi to partie duże ,biceps ,triceps,barki partie mniejsze .Pierwszą trenujesz zawsze partie większą.

przez ~elbartel,
    2009-03-26 15:45:27

No dzięki dzięki A czy mogę zamienić nogi na przedramiona bo nie chcę ich ćwiczyć ??? Macie jeszce jakieś propozycje 2 ćwiczeń na 3 treningi w tygodniu ???

przez ~marecki,
    2009-03-26 16:29:40

CYTAT(ElBartel @ Mar 26 2009, 16:38 PM) A czy mogę zamienić nogi na przedramiona bo nie chcę ich ćwiczyć ???Mimo wszystko lepiej ćwiczyć nogi (przedramiona możesz sobie dodać na deser - to mała grupa mięśniowa więc nie ma co jej katować dużą ilością ćwiczeń i serii).Znam na siłowni kilku kolesi, którzy nie ćwiczą nóg. Co z tego, że na ławie cisną 150% masy własnego ciała, skoro sylwetka jest nieproporcjonalna (noga w łydce jest cieńsza od mojego przedramienia). Z kolei jeżeli chcesz pozbyć się nadmiaru...więcej

przez ~elbartel,
    2009-03-26 16:57:48

Nie no nogi mam spoko właśnie chcę górę rozwinąć A co powiecie na moje zestawienie?:Triceps-Plecy Biceps-KlatkaBarki-Przedramiona Co wy na to ???

przez ~jacekg,
    2009-03-26 17:28:24

Odpowiem na to ,że zastanawiam się nad sensem odpisywania komuś na pytania ,skoro nawet nie czyta odpowiedzi.Napisałem Ci :CYTATNa początku łączysz partie większą z mniejsząNastępnieCYTATklata,plecy,nogi to partie dużeA zrobiłeś na odwrót .

przez ~lep1,
    2009-03-26 17:53:02

Jacek ci wszystko dobrze rozpisał , poza tym jaki jest twój cel ? jeżeli masa mięśniowa to nogi powinieneś robić

przez ~tosiek,
    2009-03-28 13:00:02

Z każdego postu nowego widze że każdy już ma nogi tak silnie rozwinięte.. achh ci kulturyści.

przez ~maark,
    2009-03-28 13:38:26

CYTAT(Tosiek @ Mar 28 2009, 12:53 PM) Z każdego postu nowego widze że każdy już ma nogi tak silnie rozwinięte.. achh ci kulturyści. No taaaakkkk, nie pozostaje nam nic innego jak branie przykładu z tych, którzy mają "za dobrze rozwinięte" te i owe partie mięśniowe.

przez ~czytacz,
    2009-03-28 13:46:02

Mnie tez bawia teksty "Nog nie musze robic, bo mam dobrze rozwiniete" - jakby wszyscy, ktorzy to pisza, byli zawodowymi sprinterami, pilkarzami, koszykarzami, kolarzami, narciarzami itp. itd. Tymczasem po roku-dwoch powazniejszych treningow na silowni okazuje sie, ze ich konczyny dolne przy reszcie ciala wygladaja jak zapaleczki w ludzikach z kasztanow.

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA