[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Ile macie cm w bicepsie?
    przez ~panzzarostem,
    2009-08-27 13:54:34

mam 15 lat i 31 cm wiem że mało ale to same mięśnie a nie tłuszcz .Ile macie w biecepsie oraz wasz wiek..pochwalicie się wynikamiPozdrawiam

przez ~alek,
    2009-08-27 14:31:02

Lat 19 Biceps 13cmMax na Klate 20kgInteligencja - Bezcenna;]Pewnie ćwiczysz tylko biceps i klatkę? Ludzie to nie forum osiedlowych "pakerów" so chillout...Pytanie: Po co zakładałeś taki temat? Biceps to nie wszystko...

przez ~darioos,
    2009-08-27 14:53:35

wakacje mijają , a widzę , że niektórzy nadal prowadzą dyskotekowy trening.

przez ~mystiq,
    2009-08-27 14:54:34

No to widzę, że jakiś anorektyk jesteś... Niepotrzebnie na niego tak najeżdżasz. Ja nie widzę, żeby napisał, że ćwiczy wyłącznie klatę i biceps. Może dopiero zaczyna ćwiczyć? 20kg na klatę to też jakiś wynik, czasem na początku przygody z siłownią podnosi się sam gryf.Owszem, biceps to nie wszystko, ale to on zazwyczaj się pierwszy prezentuje Same mięśnie, same mięśnie... Zawsze jest trochę tłuszczu, nawet w ramieniu Ja mam 18lat i 34cm. Osobiście nie przywiązuję jakoś do tego wagi. Na treningach daję z siebie tyle ile mogę i to jest dla mnie satysfakcją. Pozatym wolę basen a nie siłownie

przez ~panzzarostem,
    2009-08-27 14:58:48

\'MystiQ\' napisał(-a):No to widzę, że jakiś anorektyk jesteś... Niepotrzebnie na niego tak najeżdżasz. Ja nie widzę, żeby napisał, że ćwiczy wyłącznie klatę i biceps. Może dopiero zaczyna ćwiczyć? 20kg na klatę to też jakiś wynik, czasem na początku przygody z siłownią podnosi się sam gryf.Owszem, biceps to nie wszystko, ale to on zazwyczaj się pierwszy prezentuje Same mięśnie, same mięśnie... Zawsze jest trochę tłuszczu, nawet w ramieniu Ja mam 18lat i 34cm. Osobiście nie przywiązuję jakoś do tego wagi. Na tre...więcej

przez ~bobas,
    2009-08-27 15:11:53

19 lat 38 cm w bicu ale przyznam ze troszke tluszczyku jest i wlasnie dlatego robie teraz rzezbe

przez ~SoltyS,
    2009-08-27 15:16:04

Lat 18 40 cm w bicku po trenie. Było 3 miechy temu, teraz jest gorzej,ale pracuje nad tym

przez ~alek,
    2009-08-27 15:20:23

Oczywiście to była ironia ;]Nie rozumiem tylko tego po co wpisywać kto ile ma w bicepsie jak tak naprawdę ważna jest cała sylwetka a nie tylko sam biceps. Polecam stronę : tam znajdziecie wszystko o tym kto ile powinien mieć w bicepsie i nie tylko

przez ~bobas,
    2009-08-27 15:27:44

Soltys spadaj mi stad z tym swoim bicem

przez ~czytacz,
    2009-08-27 15:50:27

Skorzystalem z tego kalkulatora i wyszlo mi, ze w bicepsie powinienem miec 45 cm, a w klacie 124 cm. Sporo i jakby za duzo jak na moje 186 cm wzrostu

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 21
STRONA 1 z 21
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij