REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Guma do ćwiczeń
    przez ~temarx,
    2009-12-05 20:29:48

Witam. Ćwiczę w domu i zastanawiam się nad urozmaiceniem treningu gumą do ćwiczeń. Masa nie jest moim priorytetem. Wiem, że nie jest to duża inwestycja ale nie wiem czy warto włączyć do treningu gumę, co o tym sądzicie?? Byłbym wdzięczny również za jakieś ciekawe ćwiczenia z wykorzystaniem gumy. Korzystając z okazji: macie może jakieś pomysły na aeroby w domu bez sprzętu lub inne ćwiczonka przy których można się nieźle spocić??(zima)

przez ~szwircu,
    2009-12-05 20:52:04

CYTAT(Temarx @ Dec 5 2009, 21:22 PM) Witam. Ćwiczę w domu i zastanawiam się nad urozmaiceniem treningu gumą do ćwiczeń. Masa nie jest moim priorytetem. Wiem, że nie jest to duża inwestycja ale nie wiem czy warto włączyć do treningu gumę, co o tym sądzicie?? Byłbym wdzięczny również za jakieś ciekawe ćwiczenia z wykorzystaniem gumy. Korzystając z okazji: macie może jakieś pomysły na aeroby w domu bez sprzętu lub inne ćwiczonka przy których można się nieźle spocić??(zima) Mi się wydaje że lepszy od gumy ...więcej

przez ~patero,
    2009-12-05 21:06:15

Guma do ćwiczeń to bardzo fajna sprawa, dobra jest też piłka do ćwiczeń. Polecam

przez ~ambro,
    2009-12-06 01:04:56

A właśnie, jak z tą piłką? Co można na niej robić? Do jakiego rodzaju treningu się przyda?

przez ~patero,
    2009-12-06 06:31:15

CYTAT(Ambro @ Dec 6 2009, 1:57 AM) A właśnie, jak z tą piłką? Co można na niej robić? Do jakiego rodzaju treningu się przyda?W którymś z MH był fajny artykuł z ćwiczeniami na piłce. Ogólnie rzecz ujmując na piłce można robić masę ćwiczeń i daje super efekty, bo zwiększa wysiłek - niestabilne podłoże.

przez ~temarx,
    2009-12-30 12:06:12

Faktycznie, kupiłem gumę i jest to fajna sprawa tylko że jakoś nie przypadło mi do gustu włączenie jej do treningu.Ale na pewno się przyda podczas jakiegoś wyjazdu

przez ~maras86pl,
    2010-01-03 11:10:17

co można robić na piłce? jest kilka ćwiczeń przy których ma ona fajne zastosowanie, tak jak napisał Patero CYTATzwiększa wysiłek - niestabilne podłoże można ją wykorzystać przy wyciskani hantli czy też przy spięciach brzucha, skłonach tułowia czy unoszeniu bioder. Inwencja twórcza, warto samemu urozmaicać sobie ćwiczenia. A im więcej sprzętu pod ręką tym szerszy wachlarz możliwości

przez ~ziemmowit,
    2010-03-16 17:09:53

Witam,chciałem się zapytać, czy ktoś może ma jakieś większe doświadczenie z gumami do ćwiczeń.Generalnie chciałem się w nie zaopatrzyć ze względu na to, że czasem się podróżuje czasem nie ma się czasu iść na siłownię przez dłuższy czas. Głupio nie robić wtedy chociaż minimalnego treningu.W przyszłym tygodniu po 5 tygodniach przerwę cykl masowy bo jadę na 3 tygodnie do domu i nie chcę zupełnie przestawać ćwiczyć. Mięśnie jeszcze nie są przemęczone i nie potrzebują regeneracji więc przez przynajmniej 2 pierwsze ty...więcej

przez ~maras86pl,
    2010-03-16 17:44:42

przy gumie nie ma chyba takiej możliwości, za to np na pewno jest przy ekspanderze. tutaj linki są wymienne, tzn można zmniejszyć opór, zwiększyć, jakaś regulacja jest.

przez ~Brylant,
    2010-03-16 18:46:56

CYTAT(ziemmowit @ 16-03-2010, 17:09) Witam,chciałem się zapytać, czy ktoś może ma jakieś większe doświadczenie z gumami do ćwiczeń.Generalnie chciałem się w nie zaopatrzyć ze względu na to, że czasem się podróżuje czasem nie ma się czasu iść na siłownię przez dłuższy czas. Głupio nie robić wtedy chociaż minimalnego treningu.W przyszłym tygodniu po 5 tygodniach przerwę cykl masowy bo jadę na 3 tygodnie do domu i nie chcę zupełnie przestawać ćwiczyć. Mięśnie jeszcze nie są przemęczone i nie potr...więcej

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA