REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Crossfit
    przez ~marcinle,
    2011-05-12 23:42:59

Szukałem ale nie znalazłem tematu z tym treningiem a więc zakładam .Czy go ktoś z was kiedyś stosował ?Jakie wrażenia / efekty ?"Treningi dla wojska, policji, armii. Plany treningowe dla sportowców: mma, lekkoatletyka.""CrossFit is the prin[beeep]l strength and conditioning program for many police academies and tactical operations teams, military special operations units, champion martial artists, and hundreds of other elite and professional athletes worldwide."[yt]tzD9BkXGJ1M[/yt][yt]WjdQZxT...więcej

przez ~hustla,
    2011-05-13 07:18:44

...

przez ~greq,
    2011-05-13 07:40:32

Świetny trening ogólnorozwojowy z tym, że zaznaczyć trzeba wpływ techniki przy wykonywaniu ćwiczeń jest niesamowicie ważny nie tylko dla efektów, ale i dla bezpieczeństwa. Jeśli już ktoś się skusi na taki work out to radzę unikać przeprostów kolan i łokci. To tak po krótce,

przez ~krzychw,
    2011-05-13 12:16:59

Trochę o tym poczytam, o crossfit i wydaje mi się że trening Spartacusa można pod to podciągnąć:Wyprowadźcie mnie z błędu jeżeli się mylę.

przez ~wujas,
    2011-05-24 19:21:38

Trening super, w przyszłym roku jak będę na studiach i znajdę dobrą siłownie to pewnie rozpocznę takowy

przez ~marcinle,
    2011-05-30 09:28:37

Gdzie można kupić tani , wytrzymały plecak ? Chodzi mi o to aby można do niego włożyć do 40 kg.

przez ~hustla,
    2011-05-30 10:36:21

...

przez ~marcinle,
    2011-05-30 10:42:50

\'Hustla\' napisał(-a):Marcin: Zależy ile to jest tani. Ale jeżeli chcesz plecak po to by dokładać ciężar i robić pompki albo podciąganie to przy pompka próbuj trudniejszych wariantów, a do podciąganie potrzebujesz 3m liny do wspinaczki i przewiązujesz talerz przez oczko do pasa. Jan Łuka pokazuje w swoich filmikach jak to robić. Jak się upierasz na plecak to 40kg utrzymują plecaki z wyższych półek (ok 200zł, plecaki trekingowe), ale zdarzają się tanie a wytrzymałe w intrersporcie.Hustla: Potrzebuje go do marszów , aby poprawić wytrzymałość. Dzięki za porade poszukam tam .

przez ~hustla,
    2011-05-30 10:52:36

...

przez ~marcinle,
    2011-06-25 23:09:53

Hustla: Masz racje chyba troche odpuszcze te nogi bo od przysiadów ze sztangą wyskoczył mi mały siniak na kolanie i nadal mam w nim dziwne uczucie jak przebiegne 200 metrów.Mam zamiar wykonywać ten trening , nie mam znowu dostępu do siłki a taki trening ciekawie wygląda.[yt]AgJtdZOBvc4[/yt]

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 16
STRONA 1 z 16
REKLAMA