REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Co trenujesz?
    przez ~mythos,
    2009-01-05 01:21:17

Ja przechodziłem przez fascynację kilkoma różnymi stylami sztuk walki, z czego mam liczne pamiątki (niestety nie puchary, lecz kontuzje ), w międzyczasie były treningi pływackie, futbol i koszykówka. Obecnie moim sposobem na niezłą formę są treningi siłowe w domu (wbrew temu, co myśli wiele osób, preferujących siłownię, naprawdę sporo dają). No i mam bardzo wymagającą wychowankę w czworonożnej osobie psa rasy border collie. Treningi Frisbee i spacery to świetne aeroby na świeżym powietrzu, których opuścić nie m...więcej

przez ~luki,
    2009-01-05 08:55:36

\'Shaq44\' napisał(-a):Rozciąganie to chyba lepiej po a nie przed ćwiczeniami... Rozgrzane mięśnie ect. Poza tym przyspiesza regenerację...Wlasnie sie ostatnio nad tym zastanawialem. Dzieki!Luki

przez ~beloved,
    2009-01-05 14:50:48

\'Mythos\' napisał(-a):No i mam bardzo wymagającą wychowankę w czworonożnej osobie psa rasy border collie. Treningi Frisbee i spacery to świetne aeroby na świeżym powietrzu, których opuścić nie mogę - potem zwierzę nie da mi spokoju w domu. Ogólnie uważam, że pies potrafi dać doskonałą motywację do aktywnego wypoczynku - sporo moich znajomych dzięki czworonogom wreszcie oderwało się od biurka.Zgadzam się . Sam mam psiaka, terriera walijskiego i muszę przyznać, że to czasem on zmusza mnie do spaceru, gdy mi się już nie chce. Ogólnie dobry trener

przez ~jacekg,
    2009-01-06 11:54:45

Poniedziałek sztuka walki po treningu brzuszki ,wtorek lekko siłownia + trening aerobowy, środa sztuka walki i brzuszki , czwartek to samo co wtorek ,piątek trening samoobrony ,sobota siłownia + trening samoobrony ,niedziela laba ! Zamierzam jeszcze troszkę pobiegać ,ale - 20 ˚C odchodzi mi chęć niesamowicie szybko Pozdrawiam !

przez ~dani0,
    2009-01-06 18:47:27

Ja przestałem chodzić na siłownię, ale chyba znowu zacznę Rekreacyjnie grałem w piłkę nożną i ręczną co zresztą staram się robić po dziś.Długie spacery czasami sobie pobiegam na jakąś odległość którą jestem w stanie wytrzymać.Zainteresowała mnie wspinaczka na sztucznej ściance ale nie mam za bardzo chętnych.

przez ~matyss,
    2009-01-09 08:48:12

Witam.Kolarstwo MTB i szosowe. Maratony, wyscigi XC. Narazie bez jakis ogromnych sukcesow. Kilka razy udalo sie stanąć na podium.Pozdrawiam wszystkich aktywnych.

przez ~macieq,
    2009-01-09 15:21:40

Witam.Trenowałem pływanie.W lecie jezdrze na rowerze enduro po gorach.3x w tyg. siłowniaZastanawiam sie na treningiem muay thai/kick-boxing nie wiem tylko czy nie przeszkodzilo by mi to w budowaniu masy.

przez ~adder,
    2009-01-09 23:19:04

Ja nie trenowałem nigdy żadnego sport, oczywiście chodziłem na basen albo z chłopakami na piłkę. dopiero 2 lata temu poszedłem na siłownie i 6 miesięcy trenowałem. Wybiło mnie to z poważnej nadwagi. jednak przestałem chodzić i zaczęły się bardzo nie regularne treningi co nic mi nie dawały. aż się przemogłem i zacząłem poważnie trenować jakieś 3 miesiące temu. przez ten czas dzięki systematyczności wróciłem do formy po 2 miesiącach i teraz jestem sprawniejszy niż kiedykolwiek byłem:D ale na tym nie koniec.

przez ~jastrowy,
    2009-01-19 00:26:29

U mnie zaczelo sie od Karate jednak zamienilo sie na 8 lat na TKD. W gimnazjum przez 3 lata doszla pilka reczna. W miedzy czasie plywalem (rekreacyjnie) 2 x tyg. Obecnie od 2 lat silownia + SW w wlasnym zakresie z znajomymi (boks, kopniecia, parter)

przez ~snow,
    2009-01-19 10:05:02

Ostatnio szczupłe blondynki

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 2 z 3
REKLAMA