REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Co trenujesz?
    przez ~beloved,
    2009-01-02 14:58:11

Proponuję aby chętni napisali coś o swoim sposobie aktywnego spędzania czasu. Co trenujesz, jak często, jakie są Twoje ulubione sporty które lubisz uprawiac lub do czego się przygotowywujesz?Zacznę może od siebie..Jeśli chodzi o sport to często gram z kumplami w tenisa. Nic zawodowego, ot żeby się wybiegac, dobrze pobawic i przy okazji pocwiczyc. Kiedyś uczyłem się w szkółce z intruktorem - jakieś 2-3 lata, poźniej zrezygnowałem ze względu na zmianę szkoły i moja zabawa z tenisem przybrała postac rekreacyjną. Ob...więcej

przez ~tomek17,
    2009-01-02 18:29:27

Ja dotychczas chodziłem 4 razy w tygodniu na siłownieraz w tygodniu chodziłem na treningi siatkówkiw domu szczerze mówiąc od czasu do czasu jeszcze sobie troszke poćwiczyłemi jak się ociepli zaczynam biegać

przez ~zbinio18,
    2009-01-02 21:55:16

Ja przez 3 lata trenowałem koszykówkę w klubie jednak kontuzja kolana uniemożliwiła mi dalej uprawiać ten sport teraz tylko rekraacyjnie Poza tym mam worek w który lubię powalić (bez skojarzeń) oraz biegam i trenuje trochę na siłowni

przez ~Kacper,
    2009-01-02 23:01:32

Witam widze ciekawy temat:) ja prowadze bardzo aktywne zycie Po szkole chodze na treningi siatkówki i to 4 razy w tygodniu raz w tygodniu chodze na basen oraz w wolne dni najczescie weekendy chodze na silownie .Trudno pogodzic ze soba nabranie masy potrzebnej mi na silownie z siatkowka ale staram sie wszystko ukladac w kupe Kocham grac w siatke ale tez chce jakos wygladac zeby sie nie wstydzic pokazac bez koszulki a basen to oczywiscie nie trzeba tlumaczyc .Wiec 7 dni w tygodniu orpucz szkoly noi nauki jestem w ruchu , czasem znajduje tez czas dla znajomychpozdrawiam

przez ~czytelnik,
    2009-01-03 00:06:07

No to u mnie wyglada to troche inaczej bo od malego byly sporty walki: najpierw judo przez miesiac a puzniej aikido. I tak mi zostalo na cale zycie. W technikum doszla silownia trzy razy w tygodniu, basen czasami trzy czasami dwa, kosz rekreacyjnie i nozna tez rekreacyjnie z kolegami. Obecnie zostalem tylko przy aikido trzy razy w tygodniu po trzy godziny, plus 30to minutowy stretching.

przez ~shaq44,
    2009-01-03 14:07:34

U mnie podstawą jest bieganie - jakieś 40 km tygodniowo. Do tego siłka 3 razy, ale raczej żeźba niż masa, bo chce spaść z wagi. Czasem z kolegami futbol. A wcześniej... 4 lata w reprezentacji kosza w liceum - mistrzostwo woj, miasta, dzielnicy, ligi etc. Do tego basen od lat i długo Wing Tsun - forma Kung Fu, bez akrobacji, uproszczone i skrócone ruchy.

przez ~pazik911,
    2009-01-04 19:20:42

Rekreacyjnie piłka nożna, bardziej intensywnie siatkówka, do tego siłownia i niedługo mam zamiar zacząc trenować boks, ale tak amatorsko

przez ~marak,
    2009-01-04 19:51:12

Ja trenuję muay thai, 3 x 1,5h w tygodniu. shaq44 - może mały sparing? . Wcześniej dużo jeździłem na rowerze, nastąpiła przerwa, ale znów chcę zacząć jeździć rekreacyjnie. Chciałbym sobie kupić worek bokserski i sztangę żeby więcej ćwiczyć w domu. Póki co głównie ćwiczę na swoim ciężarze tzn. pompki, drążek itp.

przez ~luki,
    2009-01-04 20:30:27

1) Biegam - praktycznie caly rok oprocz zimy. 2-4 x tydzien po jakies 30 minut2) Silownia - 3 x tydzien po 1h 3) Streczing - przed silownia oraz bieganiem4) Rower - jak z bieganiem tylko rzadziej i intensywniej.5) Chcialbym zaczac samodzielne treningi Tai Chi.Luki

przez ~shaq44,
    2009-01-04 21:33:06

\'*Luki*\' napisał(-a):1) Biegam - praktycznie caly rok oprocz zimy. 2-4 x tydzien po jakies 30 minut2) Silownia - 3 x tydzien po 1h 3) Streczing - przed silownia oraz bieganiem4) Rower - jak z bieganiem tylko rzadziej i intensywniej.5) Chcialbym zaczac samodzielne treningi Tai Chi.LukiRozciąganie to chyba lepiej po a nie przed ćwiczeniami... Rozgrzane mięśnie ect. Poza tym przyspiesza regenerację...

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA