REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Buty piłkarskie (lanki)
    przez ~r9ronaldo,
    2011-10-29 00:08:36

\'marcel17\' napisał(-a):Dla mnie to też są kompletne pierdoły. Jedyna różnica jak dla mnie to korki syntetyczne a skórzane , bo gra się w nich zupełnie inaczej. A teksty typu że np. stoper nie powinien grac w adidas f50 bo są stworzone dla skrzydłowych to dla mnie abstrakcja.wiadomo kazdy może sobie grać w czym się podoba. ale wiadomo że np adizero do predków to kosmiczna róznica między ochroną stopy. jak tego nie wiesz to kup adizero i podstaw nogę pod czyis krok. oprońca raz nadepnięty w meczu, nastepnym raze...więcej

przez ~kmuzylowski,
    2011-10-29 00:28:53

\'r9ronaldo\' napisał(-a):wiadomo kazdy może sobie grać w czym się podoba. ale wiadomo że np adizero do predków to kosmiczna róznica między ochroną stopy. jak tego nie wiesz to kup adizero i podstaw nogę pod czyis krok. oprońca raz nadepnięty w meczu, nastepnym razem wejdzie w piłkę tak samo? wątpie. nie chodzi nawet o metalnośc, ale o podświadomość. i polecam To jest oczywiste chyba

przez ~neosport,
    2012-08-09 12:52:47

\'marcel17\' napisał(-a):Dla mnie to też są kompletne pierdoły. Jedyna różnica jak dla mnie to korki syntetyczne a skórzane , bo gra się w nich zupełnie inaczej. A teksty typu że np. stoper nie powinien grac w adidas f50 bo są stworzone dla skrzydłowych to dla mnie abstrakcja.Różnica o której mówisz jest wielka. Syntetyk a skóra zupełnie inaczej się zachowują w stosunku do stopy. Wszystko dlatego, że każdy z tych materiałów posiada inne właściwości. Skórzane dostosowują się dobrze do stopy i łatwiej je dopasować...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 ... 2 3 4
STRONA 4 z 4
REKLAMA