REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Buty piłkarskie (lanki)
    przez ~marcel17,
    2011-09-14 23:05:49

Uważaj na podróbki superfly . Na necie są instrukcje jak rozpoznac oryginały.W jakim sklepie widziałeś te nike, bo ja szukam i nigdzie nie mogę ich dostac ;/

przez ~kmuzylowski,
    2011-09-14 23:07:26

\'marcel17\' napisał(-a):Uważaj na podróbki superfly . Na necie są instrukcje jak rozpoznac oryginały.W jakim sklepie widziałeś te nike, bo ja szukam i nigdzie nie mogę ich dostac ;/A chcesz kupić ? Heh te instrukcje mozesz sobie wsadzic , sa takie repliki ze naprawde masakra Ja widzialem w Anglii za 500 zl , i tam raczej Kupie sportsdirect wpisz w google

przez ~marcel17,
    2011-09-14 23:20:42

Nie nie planuję ich zakupu. Uważam że na takich boiskach na jakich ja gram ( 4 liga ) takie drogie korki , dodatkowo syntetyczne są złą inwestycją . Za szybko się rozwalą na tych kępach Pytam bo kiedyś grałem w takich przez jakieś dwa tygodnie bo pożyczył mi kolega. Natomiast teraz kilku znajomych ma podróby i tak pytam gdzie można oryginały kupic.Odnośnie tych podrób , rozwalają się po 2 miesiącach ,ale właściciele oczywiście się nie przyznają i mówią że są zaj**iste. Nie ma co się dziwic skoro dali po 500 zł za podróby warte 50 zł hehehe

przez ~bloniak,
    2011-09-16 19:40:17

Śmiejecie się bo mało wiecie na ten temat. U mnie w drużynie spora część osób posiada po kilka par butów. W jednych lepiej im się strzela, w drugich lepiej się biega, w trzecich masz lepszą przyczepność a co za tym idzie zwrotność. Więc jak stoper gra w butach dobrych do strzałów to coś jest z nim nie tak.PS Dużą wiedzę na ten temat mam od byłych zawodników Ekstraklasy i I ligi takich jak Adam Czerkas, Rafał Szwed, Maciek Florczuk.

przez ~marcel17,
    2011-09-16 19:58:32

Podaj więc korki w których dobrze się strzela i takie w których powinien grac stoper. Powiedz też czym one się różnią i co sprawia że są lepsze na daną pozycję.

przez ~bloniak,
    2011-09-17 12:28:57

Przykład: Adizero to korki bardzo lekkie czyli przydadzą się na pozycji gdzie szybkość wymagana jest szczególnie czyli na skrzydle. W Total 90 najlepiej się strzela. Stoperowi i rozgrywającym polecam Tiempo ze względu na kontrolę i moc.Teraz wyjaśnię skąd biorą się różnice. Po pierwsze z kształtu buta. Porównajcie sobie Superfly i Tiempo. Są zupełnie inaczej wyprofilowane, noga inaczej się układa, inny jest kontakt z piłką. Po 2 waga buta. W lekkich biegasz szybciej ale w cięższych lepiej się podaje i strzela. P...więcej

przez ~xavi,
    2011-09-17 13:58:17

\'Bloniak\' napisał(-a):Przykład: Adizero to korki bardzo lekkie czyli przydadzą się na pozycji gdzie szybkość wymagana jest szczególnie czyli na skrzydle. W Total 90 najlepiej się strzela. Stoperowi i rozgrywającym polecam Tiempo ze względu na kontrolę i moc.Teraz wyjaśnię skąd biorą się różnice. Po pierwsze z kształtu buta. Porównajcie sobie Superfly i Tiempo. Są zupełnie inaczej wyprofilowane, noga inaczej się układa, inny jest kontakt z piłką. Po 2 waga buta. W lekkich biegasz szybciej ale w cięższych lepiej...więcej

przez ~kmuzylowski,
    2011-09-17 14:24:20

\'Bloniak\' napisał(-a):Śmiejecie się bo mało wiecie na ten temat. U mnie w drużynie spora część osób posiada po kilka par butów. W jednych lepiej im się strzela, w drugich lepiej się biega, w trzecich masz lepszą przyczepność a co za tym idzie zwrotność. Więc jak stoper gra w butach dobrych do strzałów to coś jest z nim nie tak.PS Dużą wiedzę na ten temat mam od byłych zawodników Ekstraklasy i I ligi takich jak Adam Czerkas, Rafał Szwed, Maciek Florczuk.Błoniak czy ty sie za przeproszeniem z ch**em za glowy poz...więcej

przez ~marcel17,
    2011-09-17 20:29:43

Dla mnie to też są kompletne pierdoły. Jedyna różnica jak dla mnie to korki syntetyczne a skórzane , bo gra się w nich zupełnie inaczej. A teksty typu że np. stoper nie powinien grac w adidas f50 bo są stworzone dla skrzydłowych to dla mnie abstrakcja.

przez ~sartor,
    2011-09-21 14:47:05

Hahah, a pamiętacie stare dobre kornery?kiedyś to szczyt marzeń

• ODPOWIEDZ +
1 ... 2 3 4
STRONA 3 z 4
REKLAMA