REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Buty piłkarskie (lanki)
    przez ~mrpepe,
    2011-09-14 03:06:50

Dobra ja zawsze grałem na pozycji stopera, mogłobyć to amatorskie granie itd. no, ale zawsze conajmniej 3-4 razy w tygodniu jakiś meczyk rozgrywamy między znajomymi itd Pierwszymi moim korkami były buty UMBRO SX Valor, później przesiadłem się na Puma Esito II które były naprawdę MEGA wygodne, i super czuło się w nich piłke i po tych butach przekonałem się do Pumy i zakupiłem Puma Power Cat 1.10 SG które poprostu idealnie leżą mi na stopie buty są lekkie, trwałe, i doskonale czuć w nich piłke. ogólnie czuje się w nich jakbym biegał 5 cm nad murawą

przez ~afroman,
    2011-09-14 07:42:27

\'Ogor1992\' napisał(-a):Co ty za bzdury wygadujesz ? Malo co z krzesła nie spadłem jak to przeczytałem Ja spadłem : O . Polecam Nike Tiempo, starsze lub nowsze modele, bardzo miękkie i wygodne , ew Predator X adidasa tez mozna tanio w miare kupić . Nie lubię syntetyków ale to kwestia gustu i upodobań.

przez ~zielonyranger,
    2011-09-14 14:38:29

Ja zainwestowałem w Mizuno Jestem zadowolony i pozytywnie zaskoczony. Nie myślałem że będize mi się w nich tak dobrze grało, no i że wytrzymają tak długo.

przez ~healther,
    2011-09-14 15:25:27

\'Zielony_Ranger\' napisał(-a):Ja zainwestowałem w Mizuno Jestem zadowolony i pozytywnie zaskoczony. Nie myślałem że będize mi się w nich tak dobrze grało, no i że wytrzymają tak długo.napisz jaki konkretny model masz tych mizuno bo z tego co widziałem to są dosyć drogie.

przez ~zielonyranger,
    2011-09-14 16:32:09

taki model Płaciłem więcej za nike i adidasy, a nie zawsze spełniały moje oczekiwania

przez ~marcel17,
    2011-09-14 19:58:38

Od siebie również mogę polecic Mizuno. Ja miałem model Schinken , bardzo dobrze się w nich grało !

przez ~kmuzylowski,
    2011-09-14 22:20:17

Pytanie troche z innej beczkiKupował ktoś buty na Ioffer ? Bo ceny sa bardzo bardzo hot ale boje sie ze sa to podj**y tzw

przez ~marcel17,
    2011-09-14 22:36:43

Ja nie pomogę , kupuję tylko na allegro jeżeli chodzi o internet. A jakie korki chcesz kupic ?

przez ~currahee,
    2011-09-14 22:56:59

Ja nie lubię kupować rzeczy przez sklepy internetowe (chodzi o ubrania). Czasami rozmiar może mylić, lepiej samemu przymierzyć i kupić w sklepie. Ja gram w Nike tylko i wyłącznie

przez ~kmuzylowski,
    2011-09-14 23:00:00

Superfly III , mam Adizero f50 sa naprawde mega , tak wygodne itd Mialem wczesniej nizszy model nike z serii meruciral , i chce teraz Superfly Ja Toma przymierzam w sklepie i zamawiam na necie bo taniej , na jedno wychodzi

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 4
STRONA 2 z 4
REKLAMA