REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Buty piłkarskie (lanki)
    przez ~healther,
    2011-09-06 15:21:21

Tak jak w temacie poszukuje butów piłkarskich konkretnie lanek, jakie buty polecacie w jakich wam się dobrze grało, moga byc także linki z jakimis super okazjami promocjami z gory dzięki

przez ~kmuzylowski,
    2011-09-06 15:40:37

F50 adizero , mega wygodne i mozna juz je tanio dostacNike Superfly , rowniez cudowne , jesli nie superfly to Vapor , tylko Vapor z karbonowa podeszwa najlepiej tzw SL Nie ma co oszczedzac na butach do pilki noznej , tyle powiem Co do zakupu , to do sklepu i mierzymy , nie zadne Allegro . Chyba ze przymierzysz w sklepie , i ten sam rozmiar . Sa ludzie co maja szerokie stopy , co maja waskie stopy , trzeba troche sie natrudzic by kupic dobre buty , pochodzic po sklepach .

przez ~Camo,
    2011-09-06 16:52:45

nike t90 laser III- wkręty, mam też halówki t90 III i są najlepsze! (w obu przypadkach to skóra syntetyczna)z lanek adidas predator trx fg 969, ale to już większa inwestycja

przez ~marcel17,
    2011-09-06 20:27:38

Witam. Miałem już kilkadziesiąt par najróżniejszych korków i naprawdę się na tym znam.Osobiście polecam Adidas adipure. Są genialne , wykonane z miękkiej kangurzej skóry. Są też stosunkowo tanie.Jeśli chodzi o Nike Superfly to odradzam zakupu przez allego ponieważ jest bardzo dużo podróbek , poza tym oryginalne Nike kosztują ok 1000 zł.Lepszym wyborem z nowych i tzw. szpanerskich korków są Adidas f50 adizero , lecz też trzeba uważac na podróbki.ogólnie nie kupuj najniższych klas modeli korków. Lepiej kupic starszy model , ale z lepszych materiałów , cena będzie podobna.

przez ~kmuzylowski,
    2011-09-06 20:45:04

\'marcel17\' napisał(-a):Witam. Miałem już kilkadziesiąt par najróżniejszych korków i naprawdę się na tym znam.Osobiście polecam Adidas adipure. Są genialne , wykonane z miękkiej kangurzej skóry. Są też stosunkowo tanie.Jeśli chodzi o Nike Superfly to odradzam zakupu przez allego ponieważ jest bardzo dużo podróbek , poza tym oryginalne Nike kosztują ok 1000 zł.Lepszym wyborem z nowych i tzw. szpanerskich korków są Adidas f50 adizero , lecz też trzeba uważac na podróbki.ogólnie nie kupuj najniższych klas modeli k...więcej

przez ~marcel17,
    2011-09-06 23:02:34

Ogor trochę źle się wyraziłem , chodziło mi o to że to flagowe modele tych firm w których grają gwiazdy . Poza tym mają zazwyczaj kolory których ciężko nie zauważyc Ja odnoszę się do polskiego rynku , gdzie tyle trzeba dac za Nike Superfly

przez ~sw90,
    2011-09-07 00:27:59

healther: penwie jakimś mega zawodowcem nie jesteś, nie róbmy więc cyrku z tym które buty najmniej ważą albo czy są wykonane ze skóry krokodyla, węża, czy przyrodzenia orangutanów z doliny Amazonki. Na takie kopanie półzawodowe czy amatorskie, to wystarczą buty w przedziale nawet 150-300 zł, kupując w firmowych sklepach masz gwarancję oryginalności, a co za tym idzie jakości, bo ani Nike, ani Adidas itd jakiegoś chłamu na półki nie rzucają

przez ~bloniak,
    2011-09-13 18:29:49

Podstawowe pytanie: na jakiej grasz pozycji? Przykładowo środkowy obrońca potrzebuje innych korków niż skrzydłowy pomocnik.

przez ~marcel17,
    2011-09-13 21:43:32

Bloniak a ja uważam że to jest tylko chwyt marketingowy. Bo jakoś nie łykam tego że np. skrzydłowy w jednych butach będzie grał super a w drugich słabo hehe Tym bardziej jeżeli chodzi o grę amatorską , a pewnie większośc z nas taką uprawia.

przez ~kmuzylowski,
    2011-09-13 21:48:32

\'Bloniak\' napisał(-a):Podstawowe pytanie: na jakiej grasz pozycji? Przykładowo środkowy obrońca potrzebuje innych korków niż skrzydłowy pomocnik.Co ty za bzdury wygadujesz ? Malo co z krzesła nie spadłem jak to przeczytałem

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA