REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Biorę się za siebie...
    przez ~shaq44,
    2008-12-25 22:00:43

Łatwiej mi będzie, jak to będę miał na piśmie!A gdzie, jak gdzie ale najlepiej jak to zamieszczę na forum magazynu, przez który w ogóle wpadłem na taki pomysł...Otóż...Biorę się za siebie! Na poważnie!Zaczynam regularne treningi i kontynuuję bieganie. Do tego rzucam palenie i będę starał się jeść jeszcze zdrowiej. Rzucam sobie sam takie oto noworoczne megawyzwanie! 2009 rok ma być moim rokiem - zgodnie z tytułem na froncie najnowszego MH!Żeby pozostało w aktach. Mam 25 lat i ważę 110 kg przy ...więcej

przez ~esper,
    2008-12-25 22:25:05

do boju zią!!!

przez ~shaq44,
    2008-12-25 22:48:06

\'Esper\' napisał(-a):do boju zią!!!Dzięki! Trzymaj kciuki

przez ~M4rc1n,
    2008-12-26 17:11:50

Tak 3maj !!!Jas tez sie biore za siebie , "ale o tem potem " Szczesliwego Nowego Roku !!!

przez ~patryq92,
    2008-12-26 17:55:43

ja wiem coś o tym otóż mam 181 cm wzrostu i ważyłem 108 kg ;/ teraz aktualnie waże 82 kg ważyłem już 78 kg ale trochę mi się utyło to chyba taki zimowy okres głównie schudłem dzięki pływaniu i oczywiście diecie jadłem trzy razy dziennie niestety czas nie pozwalał mi jeść więcej razy jak to można wyczytać w Men`s Health ale to wszystko można ośiągnąc jedynie przez chęć do tego jeśli nie masz na to chęci to nic ci nie pomoże najważniejsze to chcieć coś zrobić i dopiero się za to zabierać jeśli chcesz to robić ...więcej

przez ~shaq44,
    2008-12-26 19:38:56

W sumie racja... Choć funkcję trenera - motywatora może pełnić też kolega z którym chodzi się na treningi. Dodatkowo motywująco wówczas działa rywalizacja...

przez ~saber,
    2008-12-26 22:42:08

Mam to samo postanowienie. Co prawda nie mam zupełnie problemów z wagą ale chce popracować nad sylwetką. Ostatnie 4 miesiące w stanach doskonale pokazały mi co to znaczy jeść badziew pełną gębą i prawie cały czas, aż do bólu. Chciałem zacząć znowu biegać i tym razem nie porzucić tego zbyt szybko jak ostatnio po miesiącu, ale niestety należę do istot mocnociepłolubnych i ten ziąb za oknem jest dla mnie nie do przejścia. Ale, że zima dopiero się zaczyna to od nowego roku regularnie basen, a już teraz 4 razy w tygo...więcej

przez ~shaq44,
    2008-12-27 04:41:11

To też 3mam kiuki za Ciebie!W moim przypadku wszystko rozbija się o czas... Praca nie pozwala mi na ustalenie schematu i regularnych pór treningów...A przy okazji... Gdyby nie bieganie, już dawno oszalałbym... Nie ma jak odstresować się po pracy godzinką biegania z dobrą muzyką na uszach...

przez ~beloved,
    2008-12-27 20:32:05

Czas zawsze stanowi pewną barierę, ale na szczęście nie nie do przejścia. Jestem studentem i doskonale wiem jak trudno jest rozplanować czas mając zajęcia porozrzucane przez cały dzień od rana do wieczora. Grunt to samozaparcie i narzucenie sobie dyscypliny . Mam taki patent, że myśląc o czekających mnie efektach zdrowego trybu życia łatwiej mi znaleźć czas na wszystko to co jest potrzebne by to osiągnąć.Życzę powodzenia i gratuluje wyboru rzucania palenia Happy New Year!

przez ~shaq44,
    2008-12-28 04:44:17

\'Beloved\' napisał(-a):Życzę powodzenia i gratuluje wyboru rzucania palenia Happy New Year!Jak sobie pomyślę, ile np kasy poszło na papierosy w skali całego 2008 roku... Mógłbym sobie za to spokojnie wykupić urlop gdzieś w ciepłym miejscu...

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5
REKLAMA