REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Bieganie / Running
    przez ~pioabra,
    2009-04-02 10:33:53

Chyba jeszcze nie ma tekiego tematu. Czy ktoś z forumowiczów biega?? Ja w tym tygodniu zacząłem dopiero po zimowej przerwie i powiem szczerze, że w 1 dniu przesadziłem (bolały mnie uda). Staram się biegać 3 razy w tygodniu i do tego zawsze w Niedzielę rano sauna jako renegeracja. A Jak jest u Was??

przez ~SoltyS,
    2009-04-02 10:47:07

Ja biegam 20min przed treningiem siłowym. Dobrze rozgrzewa mięśnie i pobudza krążenie. Za jakieś 2-3 tyg,będę już biegał wytrzymałościowo planem treningowym

przez ~adey,
    2009-04-02 16:31:47

biegam od 2 tygodni, ok 30 minut (14m bieg 1m marsz 15m bieg) i szybko mi się wyrobiła kondycja, na razie biegam ciągle jeden dystans, aż zejdę do 20 minut, przy niskim poziomie zmęczenia, wtedy przy ok 70% tętna maksymalnego będę biegł 30 minut inną trasę : )

przez ~adder,
    2009-04-02 23:15:02

Ja zacząłem od 2 tygodni i musze powiedzieć ze dla kogoś takiego jak ja (nigdy wcześniej nie biegałem) daje to ogromne efekty. 2 kg w duł biegam 20-30 min przed treningiem i jak tylko bedzie pogoda ruszam w trase. Niestety pojawił sie problem, wynikający pewnie z tego ze wcześniej nie biegałem. A mianowicie obdarte stopy. złe obuwie to tragedia, szczególnie przy bieganiu przez 30 min. Pochodziłem troche i znalazłem buty które mi odpowiadają Może powiecie czy warto?

przez ~czytacz,
    2009-04-02 23:22:31

Poza tym zanim kupisz jakiekolwiek buty, przeczytaj to (wziete stad: )Zobacz, co Twoje buty mówią o TobieZanim wyruszysz na biegową trasę, zaopatrz się w to, co dla biegacza najważniejsze - odpowiednie buty. Jeśli masz jeszcze buty, w których kiedyś biegałeś, przyjrzyj się ich podeszwie, sprawdź, w których miejscach jest najbardziej zużyta, a potem przeczytaj, co to dla Ciebie oznacza:Zużycie: na pięcie, pod paluchem.Diagnoza: Równomierne przejście wzdłuż stopy. To oznaki zdrowej stopy.Zalecenia: Masz dobrze do...więcej

przez ~adder,
    2009-04-02 23:25:43

Zanim kupisz jakiekolwiek buty, przeczytaj to: "Wybiegaj sobie forme"ha ale cie zagne. Czytałem już to i dlatego wybrałem buty z dobra amortyzacją Pytam sie tylko czy ktoś powie coś więcej. Przymierzałem je dzisiaj w sklepie i jedno moge powiedzieć że nie miałem wcześniej butów na nogach z tak mieką i sprężystą podeszwą.Niestety nie znam się na butach i dopiero zaczynam biegać i nie chce wylądować z kontuzją po tygodniu. Więc proszę was o więcej informacji o dobrze butów i o tym co sądzicie o tych konkretnie

przez ~czytacz,
    2009-04-02 23:30:00

Widzialem w empiku, ze w najnowszym numerze jest duzy test butow - cos kolo trzydziestki modeli przetestowali. Warto chyba zajrzec.

przez ~adder,
    2009-04-02 23:43:05

o to sie na pewno przejdę i sprawdze

przez ~mantik,
    2009-04-03 10:52:38

Ja też zacząlem właśnie biegać po zimwej przerwie i póki ci nie mam żadnych problemów. Biegam po pół godziny codziennie wieczorem

przez ~adey,
    2009-04-03 15:00:47

jeśli masz zdrową stopę, to bez problemu możesz kupować buty, są w przystępnej cenie i zapewniają amortyzacje + podstawową stabilizacje, czyli coś co powinno Ci starczyć w zupełności, no chyba, że teren po którym będziesz biegał, to tybet

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 21
STRONA 1 z 21
REKLAMA