REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

Bieganie
    przez ~SoltyS,
    2009-02-09 19:22:37

Podczas rekrutacji na AWF będę musiał podjąć się testów sprawnościowych z pływania-50m i biegania-1000m. Chciałbym szczególnie dobrze przygotować się do tego testu z biegania. Biegam tylko sezonowo początek wiosny i jesień.Mój obecny czas na dystansie 1km to 3.15min.(bez żadnego przygotowania). Chcę uzyskać czas 2.50.Cały rok ćwiczę na słowni,więc moje mięśnie są silne i wykształcone lecz kiepsko z moją wytrzymałością. Mam ok. 4-5 miesięcy na przygotowanie się do tego testu sprawnościowego.Czy moglibyście jakoś ...więcej

przez ~figo87,
    2009-02-09 20:15:51

na jaki AWF startujesz??

przez ~SoltyS,
    2009-02-09 21:04:04

W Wawie Józefa Piłsudskiego

przez ~rogal12321,
    2009-02-09 22:15:18

\'SoltyS\' napisał(-a):Podczas rekrutacji na AWF będę musiał podjąć się testów sprawnościowych z pływania-50m i biegania-1000m. Chciałbym szczególnie dobrze przygotować się do tego testu z biegania. Biegam tylko sezonowo początek wiosny i jesień.Mój obecny czas na dystansie 1km to 3.15min.(bez żadnego przygotowania). Chcę uzyskać czas 2.50.Cały rok ćwiczę na słowni,więc moje mięśnie są silne i wykształcone lecz kiepsko z moją wytrzymałością. Mam ok. 4-5 miesięcy na przygotowanie się do tego testu sprawnościowego...więcej

przez ~figo87,
    2009-02-09 22:44:24

biegaj długie dystanse ale niezbyt wolnym tempem.. polecam tez interwały... czyli bieganie ze zmiennym tempem..odcinki szybsze i wolniejsze. do zaliczenia 1000m nie potrzeba zbyt specjalnego przygotowania i super kondycji.. jeżeli sie dostaniesz na AWF to bedziesz miał do czynienia z testem Coopera:) do tego myślę że już bedziesz musiał się przygotowywac bardziej:) Ale skoro tak bardzo chcesz się biegowo przygotować to zajrzyj na stronkę tam masz dostępne treningi zarówno dla zaawansowanych jak i początkujących. pozdrawiam i powodzenia i wytrwałości życzę

przez ~SoltyS,
    2009-02-10 10:40:08

Tzn. to są testy sprawnościowe na fizjoterapie, na wf jak będę składał to będę miał więcej testów i inne,ale głównym celem jest fizjoterapia:)A zaraz looknę tę stronę,kiedyś kilka razy na niej byłem,ale tak pobieżnie ją przejrzałem Dzięk panowie i

przez ~bosky88,
    2009-02-27 22:47:19

\'SoltyS\' napisał(-a):Tzn. to są testy sprawnościowe na fizjoterapie, na wf jak będę składał to będę miał więcej testów i inne,ale głównym celem jest fizjoterapia:)A zaraz looknę tę stronę,kiedyś kilka razy na niej byłem,ale tak pobieżnie ją przejrzałem Dzięk panowie iJa startowałem dwa lata temu na awf w Gdańsku niestety niedostalem sie przez kontuzje łokci i nie mogłem zrobić wymyku na drązku wysokim;/

przez ~prochos,
    2009-02-27 23:04:45

pływania-50ma jak tam Twoja czasówka na Basenie ? W ogóle ile trzeba zrobić żeby się dostać ?

przez ~bosky88,
    2009-02-27 23:14:45

\'prochos\' napisał(-a):a jak tam Twoja czasówka na Basenie ? W ogóle ile trzeba zrobić żeby się dostać ?teraz nie pamietam jaki miałem czas, ale wiem ze zaliczylem na 4

przez ~SoltyS,
    2009-02-28 12:22:27

Około 36-38s mam,ale muszę mieć do 28s,żeby mieć 25pkt. Dodam,że na basenie bywam rzadko.

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA