REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Fitness/Sport

6--pak jak szybko można zbudować
    przez ~remo,
    2009-05-08 14:21:22

jak można zbudować taki 6-pak?

przez ~jacekg,
    2009-05-08 14:34:19

Liposukcja to ,chyba najszybszy sposób i zarazem jedyny jaki znam .Jeszcze można robić takie tam ćwiczenia ,czy plany jak 6W ,różnego rodzaju ABS ,ale zrobienie nimi dobrego 6 W to mnóstwo czasu ,więc raczej nie wyrobisz się na to lato i nie będziesz mógł eksponować pięknego ABS-u ,a wierz mi dobry ABS i laski na plaży za Tobą szaleją ,ale raczej nici u Ciebie z tego w tym roku ,no chyba ,że liposukcja.W jeden sezon królem plaż to nie zostaniesz ....

przez ~remo,
    2009-05-08 14:37:35

CYTAT(Jacek.G @ May 8 2009, 14:27 PM) Liposukcja to ,chyba najszybszy sposób i zarazem jedyny jaki znam .Jeszcze można robić takie tam ćwiczenia ,czy plany jak 6W ,różnego rodzaju ABS ,ale zrobienie nimi dobrego 6 W to mnóstwo czasu ,więc raczej nie wyrobisz się na to lato i nie będziesz mógł eksponować pięknego ABS-u ,a wierz mi dobry ABS i laski na plaży za Tobą szaleją ,ale raczej nici u Ciebie z tego w tym roku ,no chyba ,że liposukcja.W jeden sezon królem plaż to nie zostaniesz ....ha liposukcjaa..to nie dla mnie..:0 wolałbym inne metody

przez ~czytacz,
    2009-05-08 14:43:36

Mniej, a jednoczesnie madrzej jesc, robic duzo aerobow, dolozyc to tego cwiczenia na miesnie brzucha i na pewno do lata bedziesz lepiej wygladal. Wszystko zalezy od tego, z jakiego punktu wyjscia startujesz.

przez ~damarcus85,
    2009-05-08 14:44:27

Tak jak napisał Jacek.G raczej się nie da ale mam jedno pytanie. Jesteś chudy i masz płaski brzuch i chcesz wzmocnić mięśnie, czy masz oponkę tłuszczową?Jeśli jesteś chudy to zacznij jakiś program ABS nie ćwicz brzucha częściej niż 1-2z w tygodniu... Może się coś ruszy ale nie licz na cud.Jeśli jednak masz oponkę to zacznij już ćwiczyć ale na przyszły rok.. Ja jutro mam ostatni dzień A6W przez cały trening opuściłem tylko 1 dzień więc jestem zadowolony ale 6paka jakiegoś super nie mam (po treningu jak mięśnie są...więcej

przez ~bartolomeo107,
    2009-05-08 14:44:49

Skoro masz na uwadzę wypracowanie 6-paka to przede wszystkim musisz wykonywać aeroby (najlepiej bieganie) . Jeśli chodzi ci tylko o to żeby zlikwidować tłuszcz, bo jeśli chcesz brzuch budować od zera to najlepsze ćwiczenie: unoszenie wyprostowanych nóg aż do podbródka w zwisie na drążku . Ale do wakacji cudów bym się nie spodziewał. Ale przy odpowiedniej diecie na pewno zobaczysz widoczne efekty

przez ~bartolomeo107,
    2009-05-08 14:48:07

"robią formę na wakacje" - ten tekst zawsze mnie rozwala ... Tacy specjaliści biorą omkę w d..ę i świecą tężyzną na pierwszej lepszej plaży. Tylko po wakacjach męczą się z przebarwieniami skóry

przez ~Borys,
    2009-05-08 17:01:30

Proponuję: 2-3x ćwiczenia brzucha w tygodniu z obciążeniem + bieganie interwałowe + dieta (białkowa, Low-Carb albo CKD)Aeroby są dobre na początku, potem trzeba wydłużac sesje a co za tym idzie - katabolizm mięśni. Interwały są efektywniejsze, bo zwiększają EPOC na wiele godzin i LBM.Aeroby zwiększają EPOC na kilka godzin i degradują LBM.Powodzenia!EDIT:LBM - czysta masa mieśniowaEPOC - zwiększona potreningowa konsumpcja tlenu

przez ~shaman72,
    2009-05-08 18:14:01

CYTAT(remo @ May 8 2009, 14:14 PM) jak można zbudować taki 6-pak?Ja stosuję bieganie w taki deseń:Przykładowy trening interwałowy:Rozgrzewka:Krążenie ramionami, biodrami,Skłony do boku do podłoża, skrętoskłony w opadzie tułowia.Skiping A, B, C w miejscuRozciąganie różnego typuTrening właściwy:Czas treningu nie musi trwać od razu 25 minut. Jeżeli jesteśmy początkujący zacznijmy od 10- 15 minut i powoli zwiększajmy okres treningu. Organizm nasz powoli adaptuje się do wysiłku, dlatego powinniśmy zmieniać...więcej

przez ~luki,
    2009-05-08 18:55:53

Albo z klockow Lego albo kupujesz 6 piw w puszce, oklejasz folia i umieszczasz logo.Na powaznie - koledzy wyzej wyjasnili wszystko, wiec nie ma co dodawac. Dokladne diety i treningi znajdziesz na necie i mh.pl . Luki

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA