[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Czas wolny

co robicie w wolnym czasie?
    przez ~loner,
    2014-11-03 20:17:27

Cześć, od pewnego czasu mieszkam sam w obcym mieście. Nie znam zupełnie nikogo. Do tej pory czas poświęcałem głównie pracy i zainteresowaniom. Niestety praca jak i hobby związane są z siedzeniem przed komputerem. Po 2 miesiącach przed kompem po 14h dziennie mam dość. Tylko nie bardzo wiem jak można sobie urozmaicić życie, zwłaszcza bez znajomych. W wolnej chwilach uczę się języka, biegam itd ale wszystko robię samemu. Co Wy porabiacie po pracy/studiach/szkole? Może coś mi ciekawego podpowiecie.

przez ~RadoW,
    2014-11-04 13:05:29

długo miałem opór przed wyjsciem sam do kina, ale udalo sie i co ciekaw okazalo sie ze sporo osob chodzi samemu. tam zreszta poznalem swoja aktulana dziewczyne ;)

przez ~markerr,
    2014-11-04 21:56:18

Gram w jakieś gierki, czasami wieczorem lubię wypić piwko czy sznapsa, poczytać ciekawą książkę czy film, niestety wolnego czasu mam bardzo mało więc te przyjemności zdarzają się ostatnio rzadziej

przez ~drQuality,
    2014-11-05 16:57:42

ja w wolnych chwilach poświęcam swój czas na czytanie literatury związanej z moją ścieżką zawodową ( jakość postrzegana przez japończyków ), cały czas pracuję nad sobą, zarówno trenując umysł jak i ciało ;)

przez ~bkostekb,
    2014-11-06 15:42:02

Musisz znaleźć znajomych, to jedyna rada na nudę. 

przez ~AngelSue,
    2014-11-07 21:18:56

Uwielbiam pływać , kocham siatkówkę , a w zeszłym roku polubiłam narty. Poza tym interesują mnie książki i filmy kryminalne. Muzyki też czasem posłucham.

przez ~RadoW,
    2014-11-13 16:46:32

plywanie, spacery, dobry serial/film czasem ksiazka. no i piwko ze znajomymi. ;)

przez ~Karrion,
    2014-11-13 20:31:59

Ja od kilku dni uczę się gry na gitarze elektrycznej i to świetna zajawka :) Chodzę też na różne imprezy.

przez ~tiramisu,
    2014-11-17 22:06:51

oglądam seriale :)

przez ~Kubatus,
    2014-11-19 22:38:48

Uprawiam jogę. Pracuję w dużej corpo, mam sporo stresów, a joga jest genialna. Polecam wszystkim. Niedługo się wybieram do Sulisława na warsztaty, jak ktoś chce dołączyć, zapraszam.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij