[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Czas wolny

Ulubiony dowcip :)
    przez ~jotbe27,
    2009-04-30 22:32:35

Pośmiejmy się z naszych ulubionych dowcipów z dystansem i tolerancja bo jak powszechnie wiadomo najśmieszniejsze są te najmniej dżentelmeńskie Pozwólcie Panowie, że ja zaczne:Baca obsługiwał kolejkę linową na Kasprowy Wierch. W pewnym momencie kolejka zatrzymuje sie.- Baco, czemu zatrzymaliscie kolejke?- Pyta zaniepokojony turysta.- Bo ktosik powiedzioł mi: "Ty ch**u!"- Baco, tutaj jest wielu obcokrajowców, sami kulturalnie ludzie, napewno pytali o wasze samopoczucie po angielsku czyli How are y...więcej

przez ~robur,
    2009-04-30 22:50:32

ja uwielbiam tą zagadkę:Po co wymyśloną białą czekoladę?.....żeby się murzyn też mógł upie***lić!

przez ~Borys,
    2009-05-01 00:18:33

Facetowi żona zaczęła mówić przez sen. Jakieś jęki i imię Rysiek... Bez dwóch zdań doprawiała mu rogi i facet szybko doszedł do takiego samego wniosku. Aby to sprawdzić, pewnego dnia udał, że wychodzi do pracy i schował się w szafie. Patrzy, a tu żona idzie pod prysznic, układa sobie włosy, maluje się, perfumuje i w samej koszulce nocnej wraca do łóżka. W tym momencie otwierają się drzwi i wchodzi Rysiek... Super przystojny, wysoki, śniada cera, czarne, bujne włosy - jednym słowem bóstwo. Facet w szafie myśli: &...więcej

przez ~karol90,
    2009-05-01 09:02:41

A ja mam dosyć makabryczną zagadkę i dowcip Co jest gorsze od dziecka w beczce ??..........Jedno dziecko w dwóch beczkach Przychodzi baba do lekarza cala zarzygana. A lekarz:- Wyliże się pani z tego.

przez ~dilu,
    2009-05-05 00:42:01

Jaka jest definicja odważnego mężczyzny?To facet, który wraca zalany w trupa do domu, przy tym konieczniepokryty na całym ciele szminką różnych kolorów, pachnący damskimi perfumami, i który podchodzi do żony, daje jej soczystego klapsa w tyłek, a potem mówi:- Ty jesteś następna, grubasku...----------------------------------------------------------------------------------------------------------Koleś postanowił się żenić, idzie rozmawiać ze swoją matką:- Mamo, zakochałem się i będę się żenił,ona też mnie kocha i ...więcej

przez ~brylant,
    2009-05-06 20:08:21

Czyż reklamy AXE nie są wspaniałe [yt]fvEE0jnLcpE[/yt][yt]RKx1fsc1g4A[/yt][yt]eUTf-FRtC1Y[/yt]

przez ~MH Admin,
    2009-05-06 20:22:33

Brylant, czesto wklejasz linki do Youtube, wiec mam prosbe, abys wrzucal je na forum przy pomocy tagow - button do nich znajduje sie nad polem edycji tekstu. Objasnienie jak to zrobic, podalem .Te sama prosbe mam do wszystkich, ktorzy wrzucaja tu wideo z YT - ulatwia to innym ogladanie tych filmow Pozdr!MH Admin

przez ~brylant,
    2009-05-06 20:42:22

oki ojcze adminie poprawie się

przez ~maark,
    2009-05-06 21:31:21

Brylant, co racja to racja! Nie ma to jak zapach... Ostatnia reklama mnie rozbawiła najbardziej.

przez ~dilu,
    2009-05-07 00:57:41

Jeszcze kilka dowcipow ode mnie :Przychodzi facet do lekarza i mówi: -panie doktorze, mam problem, ponieważ jestem zbyt inteligentny..ludzie nie rozumieją moich teorii, nie jestem tolerowany przez rówieśników, gdzyż uważają mnie za chorego, panie doktorze, czy można coś z tym zrobić? Lekarz powiedział, ze może przeprowadzić trudną i ryzykowną operację wycięcia ćwierci mózgu. Tak zrobili. Po miesiącu facet przychodzi znów: -panie doktorze, jest nieźle. Niedługo odbieram nagrode nobla, mam grono znajomych, spoty...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 35
STRONA 1 z 35
REKLAMA