REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Czas wolny

Ulubione cytaty i sentencje
    przez ~whitechocolatte,
    2010-05-29 00:06:00

Witam wszystkich czytelników ludzi którzy chętnie sięgają po lektury i czerpią z nich pełnymi garściami. Długo myslałem nad założeniem tego tematu na forum i pomyslałem ze warto spróbować. Jestem przekonany ze wszyscy czytamy i mamy ulubione wersy słowa , zdania czy też dłuższe ich fragmenty w wielu ksiązkach do których wracamy by się nimi posiłkować na nowo. Poniżej przedstawie jeden z moich ulubionych cytatów który moim zdaniem niesamowicie pasuje do tego co ludzie prezentują i jak się zachowują w czasach w kt...więcej

przez ~Borys,
    2010-05-29 00:41:21

"If you have no confidence in self, you are twice defeated in the race of life. With confidence, you have won even before you have started" (Marcus Garvey) "Jesteśmy tym, co o sobie myślimy. Wszystko, czym jesteśmy, wynika z naszych myśli. Naszymi myślami tworzymy świat" (Budda)W jakim dołku bym się nie znalazł, te 2 sentencje są panaceum na wszelkie bolączki.

przez ~szwircu,
    2010-05-29 06:59:48

“Fuck this "Don't speak ill of the dead" shit! People don't become better when they are dead; you just talk about them as if they are. But it's not true! People are still assholes, they're just dead assholes.” - Ian Fraiser "Lemmy" Kilmister

przez ~kmuzylowski,
    2010-05-29 07:38:43

"Na każdą kobietę, która robi z mężczyzny durnia, przypada kobieta, która z durnia zrobi mężczyznę." Hezjod Święta prawda

przez ~bijuu,
    2010-05-29 08:27:55

"Za każdą piękną kobietą , stoi kur***ko nią znudzony facet" Hank Moody .

przez ~osi1706,
    2010-05-29 11:46:37

"Omnes te moriturum amant" - Wszyscy Cię kochają na łożu śmierci.

przez ~alek,
    2010-05-29 12:19:17

"Istnieją dwa powody, które nie pozwalają ludziom spełnić swoich marzeń. Najczęściej po prostu uważają je za nierealne. A czasem na skutek nagłej zmiany losu pojmują, że spełnienie marzeń staje się możliwe w chwili, gdy się tego najmniej spodziewają. Wtedy jednak budzi się w nich strach przed wejściem na ścieżkę, która prowadzi w nieznane, strach przed życiem rzucającym nowe wyzwania, strach przed utratą na zawsze tego, do czego przywykli." - P. Coelho"Jak dobrze zrozumieć wreszcie, że życie nabie...więcej

przez ~bartos,
    2010-05-29 14:17:12

"Nie chowaj nienawiści po wieczne czasy, ty, który sam nie jesteś wieczny." Arystoteles"Postępuj swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą! " Marks

przez ~whitechocolatte,
    2010-05-29 20:27:58

Bardzo się ciesze Panowie ze stwierdziliscie ze warto tutaj dodać coś od siebie jak do tej pory przeczytałem tutaj naprawdę wiele mądrych zdań i niezwykle trafnych. Aż zaśmiałem się przeczytawszy zdanie użytownika o nicku Bjuuu cholerna prawda

przez ~czytacz,
    2010-05-29 21:08:55

If it’s hard, work harder; if it’s impossible, work harder still. Give it whatever it takes, but do it. - Burt MunroPo polsku brzmi to niezgrabnie, wiec nie bede sie silil na tlumaczenie. A kim byl wielki Burt Munro dowiecie sie z Google'a

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 27
STRONA 1 z 27
REKLAMA