REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Czas wolny

Trochę kultury nie zaszkodzi:)
    przez ~superman,
    2012-10-15 14:34:54

Ostatnio moja dziewczyna namawia mnie wizytę w teatrze, może możecie polecić jakąś sztukę bądź musical??Znajomi namawiają nas by zobaczyć "Politę" Janusza Józefowicza z Nataszą Urbańską w roli głównej. Jest to musical zrobiony w technologii 3D, a mianowicie jego dekoracje oraz część aktorów, którzy partnerują artystom grającym na żywo. Pierwsze spaktakle grają już w ten weekend 19 oraz 20 października w warszawskiej Hali Torwar. Scenografia zapowiada się dobrze, gdyż zrealizowało je Studio Platige Ima...więcej

przez ~xkamilx,
    2012-10-15 15:38:43

Jak interesuje Cię dobra zabawa to polecam jakąś komedię. Ja nie dawno widziałem "Szalone nożyczki" W Bagateli w Krakowie, z tego co wiem grają to też chyba w teatrze Kwadrat w Wawie. Niezwykłość tego przedstawienia polega na tym, że jest ono interaktywne tzn. aktorzy grają przy czynnym udziale publiczności, można z widowni zgłaszać swoje uwagi, zdawać pytania.A na musicalu byłem raz, wynudziłem się trochę, taki gatunek chyba trzeba lubić, żeby się podobało. A gwarantuje, że "szalone nożyczki" spodobają się każdemu.

przez ~rezultat,
    2012-10-15 18:49:25

Nie ma nad czym się zastanawiać!

przez ~embi,
    2012-10-16 10:11:34

Ja też polecam "Szalone nożyczki".

przez ~panwrona,
    2012-10-16 12:36:29

Moi rodzice zachwycali się spektaklem "Mayday" oraz "Mayday 2" Również komedia, aczkolwiek jestem z Wrocławia, więc lepiej się upewnić czy u Ciebie też to grają PozdrawiamPan Wrona

przez ~kolos,
    2012-10-16 13:35:25

Ja już nie pamiętam kiedy byłem w teatrze, ale po przeczytaniu postów chyba się wybiorę.Teatr to najwyższa półka aktorska, tam nie ma powtórek, dubli itd. Albo grasz albo "giniesz".Wcześniej teatr uważałem za coś infantylnego, ale wystarczy raz iść i poczuć tą atmosferę.

przez ~mirecky,
    2012-10-30 12:44:07

powtórze, ale też polecam "nożyczki"

przez ~pestol,
    2012-10-31 12:35:08

Ale palnąłem.. już poprawiam. Możecie podać ile około kosztują bilety ? Już od dawna myslę o wybraniu się do teatru..

przez ~detoks,
    2012-10-31 13:07:07

60 - 90 złotych.PS Ceny nie kosztują. Bilety kosztują.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA