REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Czas wolny

Religie, mitologie, kosmici, spiski i inne kontrowersje
    przez ~staniol,
    2013-01-11 18:17:24

Co by pierwszy post był właściwy - zapraszam wszystkich do dyskusji na tematy religijne, mitologiczne, związane z ET, Biblią, Kabałą, Wedami. Tutaj niech będą wklejane wszelkie cytaty, filmiki do YT, niech się toczy luźna rozmowa i POGODNA wymiana zdań, bez skakania sobie do gardeł ani nie wmawiania \"moja racja jest mojsza niż twojsza\". Tutaj chodzi o wymianę poglądów, nie udowadnianie swojej racji.

przez ~detoks,
    2013-01-11 21:12:07

'Staniol' napisał(-a):Hehe, to nie temat na takie rozmowy Drapieżca Poza tym, ja mam "swoje" dowody na to by wierzyć Boga (bardziej namacalne, coś co sam przeżyłem/zobaczyłem, coś co mnie umacnia w tym).Kiedy ja wiem, iż Bóg istnieje. I tym Bogiem Jedynym jest Absolut, i wszystkie rozumne cywilizacje w Kosmosie to wiedzą. Tak jak i wiem, że dusze są nieśmiertelne.Lecz Twoim bogiem jest zwykły człowiek, książę żydowski - Jezus, który za boga się podawał. W nim Boga widzisz, doń się modlisz. Gdy...więcej

przez ~actavis,
    2013-01-11 22:11:50

fanatyzm,nadgorliwosc gorsza od faszyzmu. Kaplani jadali minimalna dawke weglowodanow np garsc maki w postaci... Ile jadasz weglowodanow aspirancie 'kaplanie'? ile mierzysz,ile wazysz 'kaplanie'?

przez ~panwrona,
    2013-01-11 22:19:49

Ja nie rozumiem jednego. Czemu moderatorzy nic sobie nie robią z tego, że Drapieżca zaśmieca każdy możliwy temat swoimi fanaberiami wypisując DOSŁOWNIE rzeczy z kosmosu, które niekoniecznie wnoszą coś do dyskusji. Jakbym był nowy na tym forum, wszedł w ten temat i czytał od początku to widziałbym tylko równię pochyłą: Od konkretnych i pomocnych informacji do rzeczy, które nie mają dla mnie sensu.Także apel do moderatorów: zróbcie coś z tym. To, że ktoś ma za dużo czasu i pisze poematy w każdym poście, nie znaczy, że wnosi coś do tematu.Pozdro

przez ~raslawiec,
    2013-01-11 22:31:29

Panie wrona tutaj sie prowadzi ciężkie rozmowy , które są poza zasięgiem nie jednego moderatora . Faktem jest, że zrobił sie bałagan i ktoś odwiedzający forum po raz pierwszy może pomyśleć "chyba coś źle wpisałem"

przez ~detoks,
    2013-01-11 22:53:29

'actavis' napisał(-a):fanatyzm,nadgorliwosc gorsza od faszyzmu. Kaplani jadali minimalna dawke weglowodanow np garsc maki w postaci... Ile jadasz weglowodanow aspirancie 'kaplanie'? Co Ty za banialuki wypisujesz...? Poszukaj po bibliotekach dzieł Herodota czy Flawiusza albo Platona "Ucztę" i poczytaj. Albo i nawet Biblię czy Koran.A ja zjadam 300g ziemniaków plus śmietana i krew. Policz sobie ile to będzie.Zresztą... To u Żydów tylko kapłani mogli tak jadać, jak bogowie, natomiast WSZYS...więcej

przez ~panwrona,
    2013-01-11 23:06:57

Kiedyś też to pisałem i znowu widocznie mnie nie rozumiesz. Po prostu te długie poematy na temat zeusów itd. nie wnoszą nic do dyskusji i robi się śmietnik. To mnie po prostu razi. I super, masz te 1200 postów i nie wiem czego oczekujesz, błogosławieństwa? Czy już czujesz się Bogiem?Drażni mnie Twój fanatyzm po prostu.Pozdrawiam

przez ~gregory0987654,
    2013-01-12 09:26:15

Zanim wypowiedzcie się na temat kulturystyki lepiej pokażcie soje wymiary, postępy , zdjęcia i ujdą wyniki w bojach.[color=#282828]Nigdy, przenigdy dieta kapłańska nie nada Ci masy kulturysty, więcej powiem: nie pozwoli Ci zrobić takiej krzywdy, takiej głupoty. Bo ta dieta wymusza, dostosowuje wagę właściwą do człowieka i nie chce być inaczej. A najczęściej i tak szaleństwa takie zostają szybko uleczone, bo dieta optymalna zmienia chemię mózgu i człowiek staje się rozumny.[/color]Zanim wypowiesz się o kulturysty...więcej

przez ~detoks,
    2013-01-12 14:36:58

'Venso' napisał(-a):Teraz mnie nie dziwi skad takie problemy z psychą ma. Początkowo podejrzewałem go o cykl na teściu, stąd agresja bez użycia szarych komórek.Greg, który to już post z kolei, w którym mi naubliżałeś? 4 czy 5 może? Wiesz, zarzekałem się stale, że odpowiadam zawsze pięknym za nadobne, że każdy atak spowoduje odpowiedź z mej strony, ale... już mnie to znużyło. Zauważę tylko, żeś znów wyskoczył na mnie z mordą i obdarzył inwektywami.Borysie, po Twej edycji, to ten powyższy post wygląda grzecznie i niewinnie...

przez ~Borys,
    2013-01-12 16:19:54

UFO, prawda PŚ, Kościół, właściwe odżywianie, słuszność medycyny etc... to można skomentować w jeden sposób:Greg: pisałem już na forum, że powstanie temat o prezentowaniu sylwetek, dla odżywiających się dietą tłuszczową (w tym ŻO), więc nie ma co się tak ekscytować, jeśli chcesz możesz założyć już teraz taki temat i sam dać nam przykład

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 91
STRONA 1 z 91
REKLAMA