[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Czas wolny

Prezent na święta.
    przez ~Marek1924,
    2012-12-18 17:19:32

Witam wszystkich,Chciałbym się was poradzić. Szukam prezentu (tak wiem, że zostało mało czasu) dla mojej żony i ostatnio pomyślałem o masażu tajskim. Ogólnie to masaż jako taki nie jest jej obcy (czasem chodzi na jakieś masaże twarzy itd.). Jednak chciałbym żeby spróbowała czegoś nowego. Z tego co czytałem to masaż tajski jest odzwierciedleniem filozofii ajurwedy i ma w sobie elementy jogi pasywnej. Jego wadą jest to, że potrafi odrobinkę zaboleć, ale ponoć późniejszy efekt jest niesamowity- super relaks i rozluźnienie.Ktoś z was był na takim masażu? Myślicie, że to dobry pomysł?Pozdrawiam

przez ~Jeremiasz Maria??ski,
    2012-12-23 16:21:25

Kupiłeś ten prezent? Kupiłem dziewczynie delikatny, originalny. Już dawno wspominała, że taki chce więc może lepiej wybierz jakąś biżuterię.

przez ~klepsydra1,
    2012-12-24 14:24:03

Chłopcy, mężczyźni i kobietki, z okazji Swiąt życzę Wam wszystkiego dobrego, spełnienia wszelkich oczekiwan i wiary w dobro które zawsze wraca.

przez ~MarianNowakowski,
    2018-09-29 11:17:19

Może jakieś zabiegi w spa lub coś prostego co sprawi jej radość zabrać ją na zakupy lub coś takiego. ____________________________

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij