REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Czas wolny

Piłkarzyki
    przez ~kmuzylowski,
    2010-05-08 23:55:27

Witam ! Zakładam nowy temat o osobach które czynnie grają w piłkę nożną , zawodowo , amatorsko , lub poprostu z miłości do tego sportu .Ja tylko dodam że gram w piłkę w Czarnych Żagań , nieźle mi to idzie choć mam kwestie genetyczne które zawsze chciałbym poprawić , mianowicie szybkość PS II liga

przez ~bender,
    2010-05-09 00:05:44

CYTAT(Ogor1992 @ 08-05-2010, 22:55) Witam ! Zakładam nowy temat o osobach które czynnie grają w piłkę nożną , zawodowo , amatorsko , lub poprostu z miłości do tego sportu .Ja tylko dodam że gram w piłkę w Czarnych Żagań , nieźle mi to idzie choć mam kwestie genetyczne które zawsze chciałbym poprawić , mianowicie szybkość PS II liga Zagrałeś już coś w tej drugiej lidze? Na jakiej pozycji grasz?

przez ~pagier,
    2010-05-09 00:33:05

żagań, toż to zaj**iście blisko ;]

przez ~kmuzylowski,
    2010-05-09 01:48:44

CYTAT(Bender @ 08-05-2010, 23:05) Zagrałeś już coś w tej drugiej lidze? Na jakiej pozycji grasz?Gram przeważnie na skrzydle , bądź ataku , lub w sytuacjach kontuzjii innych zawodników to środek pomocy .Co do minut to przeważnie jeszcze wchodze na ostatnie 20 , 30 minut , wiadomo potrzeba doświadczenia i ogrania Wiecie wychowalem sie na ulicy , sztuczki , piłka taka uliczna i zawsze lubilem kiwać i myślę żę nigdy sie już tego nie oducze , a to bardzo wkurza innych nie wiem czemu . Ja każdy...więcej

przez ~maras86pl,
    2010-05-09 09:41:51

moze grasz zbyt egoistycznie jak tak lubisz dryblowac, kibice to lubia ale tez do czasu, wszystko zalezy od skutecznosci, ja grywalem na lewej stronie pomocy, mimo, ze jestem rawonozny raczej bardziej, ale odpowiadala mi ta rola bardzo, sam prosilem trenera o to zreszta! przestalem grac jakies 5 lat temu, z powodu powracajacego bolu w kolanie po wiekszym wysilku, a pomocnik wiadomo biega od jednej do drugiej bramki

przez ~hacker,
    2010-05-09 20:19:21

Kiedy ja kopałem piłkę to z 3 lata temu ;d

przez ~zielonyranger,
    2010-05-09 22:01:53

No ja tam grywam w A-klasowym zespole Pozycja: forstoper, lub gdy potrzeba to boki obrony.

przez ~icewestt,
    2011-06-26 17:14:22

też mam tak jak się kiwam to każdy jest wkurzony ;d a ja jeszcze na obronie gram to trochę głupię , ale na swojej polowie się kiwam alę jeszcze nie zdarzyło się stracić przez to bramki ; )

przez ~currahee,
    2011-07-02 21:51:10

Mam wszystko do gry oprócz kondycji niestety. Technikę, strzał, rozegranie mimo, że już nie gram w klubie cały czas mam, tylko ta wytrzymałość...

przez ~krzynio,
    2011-07-16 11:48:20

A my z chłopaczkami sobie teraz gierzymy na Orliku, władza nam wybudowała i to jedyne co zrobiła w ostatnich kilku latach:) Trzy czasami i cztery razy w tygodniu gramy na sztucznej trawie ekipą siedem na siedem:)

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA