REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Czas wolny

Offtop
    przez ~pblo,
    2011-01-09 20:01:41

\'donJAZYResko\' napisał(-a):Bo sam montuje Pewnie oglądałeś Mix z Burneiką na YT?No widziałem, ale to po prostu niektóre z jego filmików złączone w całość, za dużo "zaawansowanego" montażu w nim nie ma.

przez ~bobas,
    2011-01-09 20:16:22

Zmieniliem nazwe na offtop

przez ~donJAZYResko,
    2011-01-09 20:28:25

\'pblo\' napisał(-a):No widziałem, ale to po prostu niektóre z jego filmików złączone w całość, za dużo "zaawansowanego" montażu w nim nie ma. Tak. No ten to tylko łączyłem... Krótko mam ten program. To pierwszy filmik jaki zmontowałem:Jeszcze się nie mogę połapać, a z tutoriali nie korzystam bobas, lepiej jakby było: Spam / Offtop

przez ~damn,
    2011-01-09 20:30:36

\'donJAZYResko\' napisał(-a):Co lepsze? Tz. co mnie kompa obciąża?Mniej kompa obciąża Sony Vegas ale Adobe jest znacznie bardziej zaawansowany i można na nim robić przekozackie rzeczy tyle, że oczywiście to wymaga znacznie więcej pracy i umiejętności niż Sony Vegas. Ale jak nie chcesz robić jakiś super oszołamiających efektów no i nie masz takiego kompa który pociągnie dobrze AE to Sony z pewnością wystarcza (a już na pewno do samego montowania filmików).BTW. Dobra nuta w tym filmiku wyżej

przez ~donJAZYResko,
    2011-01-09 20:33:09

Oszałamiających efektów nie potrzebuje, wystarczą podstawowe

przez ~silver,
    2011-01-09 20:45:08

\'Alek\' napisał(-a):Przeglądając sweet focie na nk, fejsbuku sorka, ale nie lubie jak ktoś pisze obce słowa jak słyszy, kojarzy mi sie to właśnie z tymi typowymi panienkami, poprostu nie nawidze tego moze za daleko poleciałemDon: widze ze jestes troche w temacie, znasz jakiś dobry program do tworzenia animacji własnych?a i tak do wszystkich dlaczego na powyższego użytkownika mówicie Jazyr? nie pamiętam tych chrzcin

przez ~hiim,
    2011-01-09 21:58:26

\'silver\' napisał(-a):a i tak do wszystkich dlaczego na powyższego użytkownika mówicie Jazyr? nie pamiętam tych chrzcin A tego pana znasz?

przez ~raficzeq,
    2011-01-10 00:01:45

Silver widze zalapales zart

przez ~jacekg,
    2011-01-10 00:58:27

Brylant, zastanawiam się nad masturbacją z podduszaniem, Bobas mówił że podobno jesteś mistrzem w tej sztuce ! Jakieś rady dla początkującego ?

przez ~alek,
    2011-01-10 18:53:11

Brylant Że co niby to ma dać?

• ODPOWIEDZ +
1 ... 2 3 4 ... 586
STRONA 3 z 586
REKLAMA