REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Czas wolny

Offtop
    przez ~bobas,
    2011-01-09 18:38:42

Wybaczam brylancik

przez ~pagier,
    2011-01-09 18:49:42

\'donJAZYResko\' napisał(-a):Nie do nabijania postów, tylko luźny. Ktoś chce o coś zapytać bez zakładania tematu i to najlepsze rozwiązanie...a temat "błahe pytania - mądre odpowiedzi" nie był od tego?

przez ~bobas,
    2011-01-09 18:51:30

to pbylo o cwiczeniach jak dobrze pamietam, tu mozna robic wszystko

przez ~silver,
    2011-01-09 19:07:07

Ale nazwa Brylanta: Offtopnik bardziej mi sie podobała a jak w jakimś temacie bedzie spam to bedzie tu przenoszony czy jak?

przez ~Brylant,
    2011-01-09 19:11:33

\'silver\' napisał(-a):Ale nazwa Brylanta: Offtopnik bardziej mi sie podobała a jak w jakimś temacie bedzie spam to bedzie tu przenoszony czy jak?Plusujesz Silver!!jakby ktoś Cię zaczepiał na form to daj znać!! nie każdy(Bobik) jest tak kreatywny jak ja(Brylant) Nie będzie przenoszony, no chyba, że z tematów które moderuje Bobas, no chyba, że Admin pozmienia nasze uprawnienia, ale nie ma opcji na to póki co Ale jak ktoś będzie chciał założyć temat :"urodziło mi sie dziecko-możecie mi gratulować", to mam nadzieje, że napisze to wtedy tu, zamiast zakładać temat...

przez ~damn,
    2011-01-09 19:16:54

@donJAZYReskoJa się "swego czasu" dosyć dużo bawiłem przy Sony Vegas. Później trochę w Adobe AE ale do poważniejszych rzeczy w tym akurat programie mam za słabego kompa A czemu w ogóle nas o to pytasz ?

przez ~silver,
    2011-01-09 19:27:34

\'Brylant\' napisał(-a):Plusujesz Silver!!jakby ktoś Cię zaczepiał na form to daj znać!! teraz to bede mial wszystkich w garści nawet przy adminie moge zakozaczyć!

przez ~alek,
    2011-01-09 19:38:15

\'silver\' napisał(-a):teraz to bede mial wszystkich w garści nawet przy adminie moge zakozaczyć! Marz dalej Jak spam to spam :Przeglądając sweet focie na nk, fejsbuku moich znajomych śmieszą mnie te wszystkie opisy "Kocham Cię nad życie, całe życie z Tobą, pierdu pierdu. Zwłaszcza jeśli ktoś jest z kimś np 5 miesięcy i czego im nie życzę, za kilka miesięcy związek trafi szlag . Ludzie albo ja jestem jakiś niereformowalny co jest wielce prawdopodobne, albo ludzie nie wiedzą co to jest prawdziwa miłość. ...więcej

przez ~pblo,
    2011-01-09 19:52:35

\'donJAZYResko\' napisał(-a):BTW: Montuje ktoś filmy na Sony Vegas?Czasem się zdarza, najczęściej dla znajomych. Czemu pytasz?

przez ~donJAZYResko,
    2011-01-09 19:54:16

\'Damn\' napisał(-a):@donJAZYReskoJa się "swego czasu" dosyć dużo bawiłem przy Sony Vegas. Później trochę w Adobe AE ale do poważniejszych rzeczy w tym akurat programie mam za słabego kompa A czemu w ogóle nas o to pytasz ?Co lepsze? Tz. co mnie kompa obciąża?\'pblo\' napisał(-a):Czasem się zdarza, najczęściej dla znajomych. Czemu pytasz?Bo sam montuje Pewnie oglądałeś Mix z Burneiką na YT?

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 586
STRONA 2 z 586
REKLAMA