REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Czas wolny

Najbardziej pożądana książka?
    przez ~Mittwoch,
    2014-08-28 14:08:37

Na jaką książkę najbardziej czekacie? Co sprawia, że chcecie JUŻ! ją mieć? Czy to za sprawą fajnego autora czy może okładka Was zachęciła?

przez ~hoszin,
    2014-08-29 07:00:58

Ja ostatnio mam kilka zaczętych serii i pewnie będę musiał czytać od nowa jak wyjdą następne części.cykl \" Opowieści z meekhańskiego pogranicza\"  Robert M. Wegnercykl: \"Kroniki królobójcy \" Rothfuss Patricki czekam aż przyślą mi dalsze części \"Malowanego człowieka\".Jak ktoś lubi fantastykę to polecam, bardzo przyjemnie się czyta. 

przez ~Android22,
    2014-08-29 10:39:12

Mam kilka książek już zamówionych prawie wszystkie związane z powstaniem.ale chyba najbardziej czekam na powieść \"miasto 44\" Marcina Mastalerza(Polubiłem go za \"Warszawiacy jak Leci\")

przez ~marekmar,
    2014-09-02 12:00:51

Też Miasto 44 ale już ją mam. Można się domyślić, że to ta sama historia co w filmie, ale słuchałem wywiadu z autorem - jak powieidział, że pisał ją jak dopiero zaczęli kręcici, to mi się spodobało. Będzie co porównywać. 

przez ~Android22,
    2014-09-04 12:25:57

Ja dopiero wczoraj odebrałem swój egzemplarz. od strony technicznej wykonane jest super. (strasznie dużo pokazali zdjęć z filmu - nie spodziewałem się że aż tyle)

przez ~Arkady,
    2014-09-04 21:46:57

Oczekuję Nieśmiertelnych Vincenta V. Severskiego - 22.10.2014.  Czekam bo Nielegalni i Niewierni to niesamowicie wciągające książki.

przez ~balantines,
    2014-09-05 20:41:47

Też Miasto 44 ale już ją mam. Można się domyślić, że to ta sama historia co w filmie, ale słuchałem wywiadu z autorem - jak powieidział, że pisał ją jak dopiero zaczęli kręcici, to mi się spodobało. Będzie co porównywać. Moja dziewczyna bardzo chce iść na film. Więc sprezentowałem jej egzemplarz. Myślę, że sam też go przeczytam, chciałbym mieć porównanie książki z filmem. Czytałem, że książka ma uzupełnić to, co czego nie zobaczymy na ekranie, skupić się na wewnętrznych przemyśleniach bohaterów. Przeczytaliście już?

przez ~marekmar,
    2014-09-09 12:11:42

Hmmm, a jak tak nie patrzę - jak ktoś umie, to pokaże dużo rzeczy w filmie. Ciężko mi powiedzieć, czy ta książka coś uzupełnia, bo filmu jeszcze nie widziałem. Czyta się za to bardzo dobrze. :)

przez ~Android22,
    2014-09-09 14:46:51

Hmmm, a jak tak nie patrzę - jak ktoś umie, to pokaże dużo rzeczy w filmie. Ciężko mi powiedzieć, czy ta książka coś uzupełnia, bo filmu jeszcze nie widziałem. Czyta się za to bardzo dobrze. :)Jestem już po lekturze  i jedno jest pewne - będzie zupełnie inaczej niż film, w książce opisane jest bardzo dużo emocji - coś czego kamera nie uchwyci na pewno. Wydaje mi  się że będzie warto prześledzić film z książką w rękach... 

przez ~balantines,
    2014-09-11 00:18:39

Jestem już po lekturze  i jedno jest pewne - będzie zupełnie inaczej niż film, w książce opisane jest bardzo dużo emocji - coś czego kamera nie uchwyci na pewno. Wydaje mi  się że będzie warto prześledzić film z książką w rękach...  Podebrałem mojej dziewczynie tę książkę, bo widziałem, jak czyta z zaangażowaniem. Sprawa nie jest prosta - mnie też wciągnęła, spodziewałem się przerobionego na zdania scenariusza i wklepania kilku opisów, na szczęście pomyliłem się. Tak jak pisze Android22, powi...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA